Mutfaklar için Gizli Odalar

  • Anasayfa
  • /
  • Mutfaklar için Gizli Odalar
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mutfaklar için Gizli Odalar

Mutfaklar için Gizli Odalar

İç mimarlık firmaları arasında tasarım, proje ve uygulama alanında özgün bir hizmet sunan Move Mimarlık Ofisi, müşterilerinin hayallerini gerçeğe çeviriyor. Birçok mekan için iç dekorasyon hizmeti veren firmamız mutfak dizaynlarında da en fonksiyonel ve modern seçimleri uygulamaya koyuyor. Mutfakların doğru ve en iyi kullanım alanını oluşturacak biçimde tasarlanması oldukça önemli; Move Mimarlık sizin için göz alıcı mutfaklar yaratmaktadır!

Akıllı Mutfak Tasarımları!

Ankara anahtar teslim ev dekorasyonu sisteminde faaliyetlerini sürdüren şirketimiz mutfak konseptini oluştururken çok sayıda unsuru göz önüne almaktadır. Bilindiği gibi mutfak eşyaları ve aksesuarları genellikle çok çeşitlidir. Mutfakların bu nedenle estetik dışında fonksiyonel olarak kullanımına büyük önem verilir. Derli toplu bir mutfak görünümü herkesin tercihidir. Bunun için tasarımlarımızda akıllı dolaplara sıkça yer vermekteyiz. Akıllı modern dolaplar mutfak dekorasyonunda kullanıldığında ortada hiçbir eşyanın durmasına gerek kalmaz. Her şey yerli yerinde ve gizli bölmelerde durur. Modern dolaplar sayesinde örneğin tek, uzun ve çok bölmeli bir dolabın içine mutfaktaki birçok eşya düzenli biçimde yerleştirilebilir. Tek bir dolap çekmecesi büyük bir eşya yoğunluğunu ortadan kaldırabilmektedir. Orta çağ stiline uygun dizayn edilen mutfaklar ise 2018 yılında çok modadır. Kilerler bilindiği üzere mutfakta özellikle gıda maddelerinin yerleştirildiği bölümlerdir. Ayrı bir dolap şeklinde olabileceği gibi, oda veya bir dolap ünitesinin bir kısmı şeklinde de tasarım yapılabilmektedir. Kiler büyük dolapların içine gömülü biçimde yerleştirilebilmektedir. Özellikle uzun ömürlü gıda maddeleri bu şekilde derli toplu saklanabilmektedir.

Mutfakta Keyifli Zamanlar!

Mutfak bir evin en önemli bölümlerindendir. Profesyonel ekibimiz mutfak tasarımlarında oldukça iyi referanslar elde etmiştir. Müşterilerimizin zevklerine, mimari ölçütlere, fonksiyonel ve estetik olmasına göre konsept yaratmakta ve ardından projemizi somut hale getirmekteyiz. Müşterilerimiz projenin gidişatına göre değişiklikler talep edebilirler. Mutfağın pişirme üniteleri, temizleme bölümleri, dolapları ve stokları gibi birçok bölümü vardır; eşsiz ve farklı tasarım fikirlerimiz ile istediğiniz mutfağı kısa sürede hazır duruma getirmekteyiz. Ankara anahtar teslim iç mimarlık firmamız müşterilerine en iyi mutfak çözümlerini sunmaktadır. Uygun fiyatlarla evinizin havasını değiştirebilirsiniz!    


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.