Mutfak Tasarımlarında Köy Yaşamı Esintileri

  • Anasayfa
  • /
  • Mutfak Tasarımlarında Köy Yaşamı Esintileri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mutfak Tasarımlarında Köy Yaşamı Esintileri

MUTFAK TASARIMLARINDA KÖY YAŞAMI ESİNTİLERİ

Günümüzde oldukça fazla çeşitte mutfak tasarımları mevcuttur. Hem şık hem de verimli bir mutfak oluşturmak için şu anda sıcak olan iki trendi birleştiren beyaz ve ahşaptaki çiftlik evi tarzındaki mutfak, anında aşık olacağınız mutfaktır. Çiftlik evi tarzındaki mutfakların çoğu, doğal olarak sıcak ve rahat bir çekiciliğe sahiptir ve karışıma beyaz eklenmiş olarak, modernitelere de değersiniz.

Modern çiftlik evi tarzındaki mutfağı çok az renk ve daha urbane çekiciliğine sahip bir mutfak tercih edin ya da ahşabın kullanımıyla zamansız ve klasik hisseden bir mutfak olsun, bu şu anda dünya genelinde mutfakları ele geçiren bir renk şeması ve tarzıdır.

Beyaz ve ahşaptaki en iyi çiftlik evi mutfakları, karışımın içine atılan bol miktarda doğal ışık alan mutfaklardır. Bu, mutfağa yalnızca geniş ve davetkar bir hava kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz her yerde daha iyi stil ve malzeme karışımı oluşturmanıza olanak tanır. Sade olandan abartılıya ve uzay-bilinçliliğinden cömertliğe kadar, bu, kendi mutfağınızda da nasıl görüneceğinize dair fikirler ile birlikte en iyi ilhamlara bir bakıştır.

DOĞRU DENGEYİ BULMAK

Mükemmel beyaz ve ahşap mutfağın şekillenmesinde önemli faktörlerden biri, bu iki elementin arasındaki dengeyi sağlamanızı sağlamaktır. Bu, büyük ölçüde mutfağın tarzına, yanındaki oturma alanının ve kendi estetik tercihlerine bağlıdır. Çiftlik evi tarzındaki mutfakta ahşaba beyazdan daha fazla saptırmak kolaydır ve daha geleneksel bir yoldan gitmeyi tercih ediyorsanız, bu mantıklı olur. Modern çiftlik evi mutfağında, koyu ahşap tonları daha açık meslektaşları ile değiştirilebilir ve beyaz, resim mükemmelliği olan bir zemin oluşturabilir. Tahtada zaten örtülmüş dolaplar ve tezgahlar sayesinde, burada çiftlik evi güzelliği sıkıntısı kalmaz!

BİR RENK SKALASI SEÇİN

Her zamanki gibi, mutfakta beyaz ve beyaz bir temanız olduğu için, tamamen renk atmanız gerektiği anlamına gelmez. Aslında, ahşap ve beyaz zemin renk poplarının daha da parlak bir şekilde parlamasını sağlar ve zekice yerleştirilmiş bu aksanlar arasında her hafta, ay ve hatta mevsimlerin değişmesiyle kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Lavabonun yanındaki peçeteler, mutfak adasındaki vazo ve hatta üstündeki kolye gibi basit bir şey, denize girmeden renkli bir çizgi katabilir. Tabii ki, daha çok renk sevenler perdelere ve kilimlere dönebilirler.

MUTFAK TASARIMLARI İÇİN DOĞRU TERCİHİ YAPABİLMEK

Mutfak tasarımları için yüzlerce seçenekten en doğru olanı seçmek ancak ve ancak profesyonel bir iç mimarlık firmasından destek almakla mümkün olur. En doğru mutfak tasarımını seçmek için Move Mimarlık’a danışmayı unutmayın!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.