Move Mimarlık Vizyonu ve Misyonu

  • Anasayfa
  • /
  • Move Mimarlık Vizyonu ve Misyonu
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Move Mimarlık Vizyonu ve Misyonu

Move Ankara'daki iç mimarlık ofisi, Move İç Mimarlık Ofisi olarak, kurulmuş olduğumuz günden beri müşterilerimizin taleplerini profesyonellik süzgecinden geçirerek hayata aktarıyoruz.

Move Ankara'daki iç mimarlık ofislerinden biri olarak, kurulmuş olduğumuz günden beri müşterilerimizin taleplerini profesyonellik süzgecinden geçirerek hayata aktarıyoruz. 
 
Müşteri talep ve memnuniyetini maddi ve manevi tüm çıkarların üzerinde tutarak ilerlediğimiz bu yolda, her geçen gün daha çok bireysel ve kurumsal müşteriyle tanışıyor ve dekorasyon sürecini bizimle yürütmek isteyen tüm müşterilerimizin hayallerini, değer katarak hayata taşıyoruz.
 
Ankara bölgesindeki mimarlık sektöründe hizmet veren Move İç mimarlık ofisi olarak kurulduğumuz günden beri en önemli vizyonumuz, müşteri memnuniyetini ve taleplerini profesyonellik doğrultusunda hayata geçirmek. 
 
Bugüne kadar çok sayıda bireysel ve kurumsal müşteriyle çalışmanın ve bu müşterilerimizin tamamıyla projelerimizi memnuniyet içerisinde sonlandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Siz de evime, büroma veya ofisime dair bir dekorasyon fikrim var ancak bunu nasıl hayata geçirmem gerektiğinden emin değilim diyorsanız ön görüşme için ofisimize gelebilir veya iletişim kanallarımız üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Dekorasyonda Move Mimarlık Farkı

Move mimarlık olarak çalışma sürecine siz değerli müşterilerimizin taleplerini dinleyerek başlıyoruz. Taleplerinizi ve hayallerinizi profesyonellik süzgecinden geçiriyor ve ardından alan kullanımını zorlaştıracak taleplerin yerini alabilecek, güncel trendlere uygun dekorasyon fikirleri belirliyoruz. 
 
Bu fikirleri sizlerle paylaşıyor ve nasıl bir tasarım süreci izleyeceğimize birlikte karar veriyoruz. Projenin genel hatlarını belirledikten sonra bir bütçe çıkarıyor ve süreç boyunca belirlenen bütçeye sadık kalarak tasarım için yapılan harcamaların tamamını bu bütçe doğrultusunda planlıyoruz.
 
Projelerimizi kâğıt üzerine aktarırken çizimlerin herkes tarafından anlaşılabilir olmasına özen gösteriyoruz. Tasarımı bu haliyle sizlere sunuyor ve onayladığınız takdirde foto gerçekçi görsellere aktarıyoruz. 
 
Foto gerçekçi görseller sayesinde henüz bir çivi bile çakmadan alanın bitmiş halini görmenizi ve bu sayede projeye dair kafanızdaki soru işaretlerinin giderilmesini sağlıyoruz.
 
Tüm bu süreçlerin uzlaşmayla tamamlanması halinde bütçeye ve dekore edilen alana uygun malzeme seçimlerini yapıyor ve tadilata başlıyoruz. 
 
Tasarım ekibinden şantiyede çalışan işçilere kadar projeye dahil olan herkesi olabildiğince titizlikle seçiyor ve en önemli sermayemizi nitelikli insan kaynağına harcıyoruz. 
 
 

23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.