Modern Tezgâh Aksesuarları

  • Anasayfa
  • /
  • Modern Tezgâh Aksesuarları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Modern Tezgâh Aksesuarları

Modern Tezgâh Aksesuarları

Günümüzde birçok alanda modern dokunuşlar gerçekleştiren ödüllü iç mimarlık firması Move mutfakta da birbirinden farklı yararlı aksesuarlar ile özellikle kadınlara hem şıklık hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tamamı ile tasarım ve imalatı kendine ait olan birçok aksesuarı hayalden gerçeğe dönüştürerek kullanıma sunmaktadır. Bu kapsamda birden fazla tezgah üstü ve tezgah altı çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarla farklı amaçlar doğrultusunda tasarlanıp üretilmektedir. Askılık olarak kullanım amacı ile ve dekoratif amaçlı çeşitli aksesuarlar tasarlanmaktadır. Ankara'nın birçok modern yapısında da Move imzasıyla yer alan bu aksesuarlar mutfak başta olmak üzere tezgahlı birçok alanda kullanılabilmektedir.

Mutfak Tezgah Aksesuar Örnekleri

Firmamız Ankara’nın ödüllü iç mimarlık firması olarak faaliyet göstermiş olduğu iç mimarlık hizmetlerinde birçok alana hassasiyetle yaklaşmaktadır. Mutfak konusunda da hem pratik hem de dekoratif kullanım amaçlayan birçok farklı tasarıma yer vermektedir. Bu kapsamda mutfağınızın tezgah ile dolap arasında kalan alana birbirinden farklı aksesuarı yerleştirilmesi mümkündür. Örneğin bu alandaki fayans üzerine çeşitli tasarımlarla oluşturulmuş metal yazılar veya metal desenler yerleştirilebilmektedir. Aynı zamanda cezveler, kepçe ve kaşık tarzı malzemelerinizi yerleştirilebileceğiniz çok işlevsel ürünlerde koyulabilir. Aynı zamanda mutfakta sürekli olarak kullanmakta olduğunuz Deterjan ve süngerin izi koyabileceğiniz musluk başına çok dekoratif birbirinden farklı modellerde aksesuar bulunmaktadır. Tezgah üzerine olduğu gibi tezgah altına da sebzelik, makarna ve benzeri ürünleri koyabileceğiniz telli raf modelleri de dekoratif aksesuarlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanışlı tasarımlar sayesinde sizlerde mutfağınıza çok daha fazla sevilecek alanlara kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

Her Ortama En Şık Mutfaklar Yakışır

İş yerlerine, fabrikalara veya konutlara en şık mutfaklar yakışmaktadır. Özellikle kadınların çok zaman geçirdiği mutfaklarda birçok malzemeyi pratik olarak kullanabilmelerini sağlayan aynı zamanda mutfağın daha dekoratif bir manzaraya sahip olmasına yarayan çeşitli ürünlerin mutfakta barındırmak ciddi manada kadınlar için önemlidir. Bu kapsamda hem görüntü için hem de ürünlerin rahat erişim sağlanabilmesi için çeşitli alana kullanılabilir. Bu malzemeler içerisinde duvara monte edilebilen birbirinden farklı askılıklar, kağıt havlu dekoratif asacaklar, baharatlık tutacağı gibi birçok farklı konsept ürün Move iç mimarlık çalışmaları ile tasarlanmaktadır. Ödüllü iç mimarlık firması olan Move Mimarlık Ankara'da birçok üst yapı projesinde kullanışlı mutfak aksesuarlarını müşterilerin beğenisine sunmuş ve ciddi manada takdir toplamıştır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.