Modern Güzel Banyo Duvar Dekoru Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Modern Güzel Banyo Duvar Dekoru Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Modern Güzel Banyo Duvar Dekoru Fikirleri

Modern Güzel Banyo Duvar Dekoru Fikirleri

Modern güzel banyo duvar dekoru fikirleri sayesinde paha biçilmez bir banyoya sahip olabilirsiniz. Aydınlatmadan diğer aksesuarlara kadar yapacağınız profesyonel tercihler banyonuzu hem daha şık hem de daha pahalı gösterecektir. Banyolarda beyaz siyah ve altın sarısı uyumu her zamankinden çok şimdilerde trend olarak tercih edilmektedir. Özellikle siyah ve altın sarısına muhteşem uyumu nedeniyle en çok tercih edilen uygulamalar siyah granit görünümlü çalışmalardır. Çağdaş iç mimarlık uygulamaları arasında çok daha fazla alternatife başvurmak mümkündür. Banyoların boyutlarına göre farklı mobilya alternatifleri bulunmaktadır. Özellikle küçük banyolarda çok daha sademinimalist yaklaşımlar tercih edilmektedir. Geniş banyolar aksesuarlar ile doldurulmaya çalışılsa da daha düzenli ve temiz bir görünüm elde etmek için geniş banyolarda dahi minimalist yaklaşımlar çok daha başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Banyo İç Mimari Tasarımlar

Banyo evlerin ve işyerlerinin ortak kullanım alanı olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda banyolar temizlik ve rahatlama alanı olarak da kullanılmaktadır. Bu nedenle banyonun dekorasyonu oldukça önemlidir. Çağdaş iç mimarlık uygulamaları ile banyoları çok dekoratif alanlara çevirebilmek mümkündür. Banyolarda açık renkler ve parlak bir ortam tercih edilmektedir. Gri ve gri tonlarında aksesuarlar ise açık renklerde ki ortamda kendini çok rahat gösterebilmektedir. Bütçenize göre şekillendirebilirsiniz banyolarınızda ahşabın kusursuz ambiyansından da faydalanabilirsiniz. Ahşap küvet ahşap lavabo gibi farklı dekoratif seçenekler ile göz alıcı farklı banyolara sahip olabilirsiniz. Ya da isterseniz yalnızca beyaz ile sadeleştirilmiş bir banyoya sahip olabilirsiniz. Burada fayanslardan dolaplara ve hatta armatürlere kadar her şeyin beyaz olmasıminimalist yaklaşımın çarpıcı tasarımları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ankara'da İç Mimarlık Ofisleri

Banyo tuvalet mutfak ve hatta evin her alanında profesyonel olarak tasarım çalışmaları yürütmek gerekmektedir. Çağdaş iç mimarlık uygulamaları ile evinizin her alanında istediğiniz tasarımlardan çok daha başarılı sonuçlar elde edebilmeniz mümkündür. Yaşam alanlarınızı temiz düzenli ve çok daha konforlu hale getirmek için alanında öncü firmamızdan faydalanabilirsiniz. Başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin birçok bölgesinde adını duyuran Move Mimarlık farkı ile sizlerde yaşam alanlarınızı yahut çalışma alanlarınızı modern yapılara çevirebilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.