Modern Bebek Odası Tasarım Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Modern Bebek Odası Tasarım Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Modern Bebek Odası Tasarım Fikirleri

MODERN BEBEK ODASI TASARIM FİKİRLERİ

Modern bebek odası tasarımı hakkında pek fazla seçenek yok gibi.  Bebekler kirli bebek bezleriyle geliyor ve gerçekten, bu deneyimi mümkün olduğunca eğlenceli kılmanın tek yolu, elinizin altında tüm gerekli unsurların bulunduğundan emin olmaktır; bu, değişen masanızın kullanışlı olduğu yerdir.

Öncelikle ve en önemlisi, bebeğinizin altını gerçekten değiştirecek bir yere ihtiyacınız olacak. Burada iki seçeneğiniz var, bağlantısız bir değiştirme masası veya bir şifoniyerin üzerine eklenebilecek bir değiştirme pedi. Her ikisi de işe yarayacak, bu doğrudan gerçekte tüm alanla tasarruf edebilmekle ilgili. Bağlantısız bir değiştirme masası için yeriniz varsa, bebeğinizin ötesinde bir ömrü olan birine yatırım yaptığınızdan emin olun. Oyuncak deposuna geri konulabilir mi? Kitaplık? Bir bar arabası? (Cidden, onu Pinterest'te görmüştük.) Evinde yaşamayı hayal edemiyorsan, paraya değmez.

BEBEK ODASI TASARIMINDA İMKAN KISITLARI VE ÇÖZÜMLERİ

Seçenekleriniz sınırlıysa, değişen üst harika bir seçenektir. Herhangi bir şifoniyerin üst kısmına sabitlenirler, bu yüzden sizin için rahat bir yüksekliğe sahip bir şifonyeriniz olduğundan emin olun. Değişen bir üst parçanın en iyi yanı, bebek bezi aşamasından çıktığınızda, onu çıkarabileceğiniz ve büyük çocuğunuz için bir şifoniyer bıraktığınızdır.

Her iki rotada da, birkaç ek temele ihtiyacınız olacak.

Çocuk bezi, mendil, elbise değişimi, merhemler, losyonlar, vs. gibi tüm çocuk beziyle ilgili eşyaları depolamak için kutu veya çekmece çekmeceleri kullanın.

Ayrıca, bazı bebek oyuncaklarını yakınınızda tuttuğunuzdan veya cep telefonu taktığınızdan emin olun, böylece işle ilgilenirken bebeğin oynayacağı bir şey olur.

Ekstra değiştirme pedi kapakları bol yatırım yapın. Tıpkı beşik yapraklarında olduğu gibi, bunlardan endişe verici bir oranda geçeceksiniz, bu nedenle elinizde bol miktarda yedek isteyeceksiniz.

BEBEK ODASI TASARIMINDA KREŞ SANDALYESİ

Bu, bebek odanızı bir kreşe dönüştürmede en önemli satın alma olabilir, oturmak için rahat bir yer olabilir. Buraya oturup bebeğinizi sarsmak, uyumak, beslemek, okumak, onunla gülmek, onunla kucaklaşmak, belki de sabah 4'te onunla iyi bir ağlamayı paylaşmak için oturacaksınız. Kısacası, bir çok ebeveyn-bebek bağının yeri olacak. Yani, sallanan sandalyenizi akıllıca seçin.

Sallanan sandalye veya planör düşünün. Hareket, ikinizi de uyumanıza yardımcı olacak. Kolayca temizlenen ve çok fazla kullanım alan bir kumaş arayın. Burada çok oturacağınızdan bahsettik mi? Ve başa çıkmak için tükürmek, kaka vb. Olacak.

Yorgun kollarınızı desteklemek için sallanan bir sandalye ya da kol dayanağı olan bir planör seçin. Ayrıca, şu an küçücük bebeğinizin, ufak bir yürümeye başlayan çocukken sizinle kucaklaşması için yeterince geniş olan biri. Sandalyenin sırt yüksekliğinin sizin ve diğer önemli kişileriniz için rahat olduğundan emin olun. Ek bel desteği için atma yastığı eklemeyi düşünün.

Eğer bütçenizde mevcutsa, daha sonra aile odanıza veya ana yatak odanıza taşınabilecek güzel bir sallanan sandalyeye yatırım yapın. Yüksek kaliteli, sallanan sandalye, torunlarınıza geçireceğiniz bir aile yadigarı olabilir (bundan çok, çok, uzun yıllar sonra).

 

Son olarak, sallanan sandalyenizin veya planörünüzün güzel olduğundan ve zevkinizi yansıttığından emin olun. Bütçeniz varsa, bu, evin herhangi bir yerinden bir parçayı yeniden amaçlandırma fırsatıdır.

BEBEK ODASI TASARIMI KİME YAPTIRILIR?

Bebek odası tasarımı tecrübeli uzman kadrosu eşliğinde Move İç Mimarlık Ofisine yaptırın . Çocuklarınızın hayalindeki odaya kavuşmasına olanak sağlayın.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.