Mobilyada Arttırılmış Gerçeklik Dönemi

  • Anasayfa
  • /
  • Mobilyada Arttırılmış Gerçeklik Dönemi
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mobilyada Arttırılmış Gerçeklik Dönemi

Mobilyada Arttırılmış Gerçeklik Dönemi

Öncelikle arttırılmış gerçeklik uygulaması gerçek dünyanın ortamında sanal olarak grafik, ses ve görüntü olarak yapak zekâ özellikli bir programdır. Nextlevel iç mimar uygulamaları sizlere hayatımızda büyük avantaj sağlayan bu popüler uygulama son dönemlerin en tercih edilen ve talep gören başarılı bir uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Yapay zekânın günümüzde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu ve ilerideki yıllarda tüm evrenin yapay zekâ ile yönetilen bir dünya olacağını sık sık uzman kişiler dile getiriyor. Arttırılmış gerçeklik uygulaması da bu tarz modern bir uygulama örneği olarak tüm dünyada ve ülkemizde markaların tercih ettiği bir program. Arttırılmış gerçeklik kullanabilmek için öncelikle internet erişiminizin mutlaka olması gerekiyor. Bunun yanında akıllı cihaz veya akıllı gözlük, tablet gibi ürünler ile gelişmiş platformda indirme işlemi yapılarak kolayca kullanabilirsiniz.

 

Dekorasyonun Yeni Trendi Arttırılmış Gerçeklik

Dekorasyonda ve mobilyada adeta yankı uyandıran popüler uygulama arttırılmış gerçeklik uygulaması ile artık istediğiniz her alana kolayca ve kısa sürede istediğiniz her ürünü evinize yerleştirme yaparak deneyim yapabilirsiniz. Çayyolu iç mimarlık boş evinize seçmiş ve beğendiğiniz tüm ürünleri objeleri yerleştirmek mümkün hale geliyor. Bu uygulama ile keyifli bir sonuç almak oldukça tercih edilen bir durum. Mobilya ve dekorasyon markalarının birçoğunun teknolojiyi yakından takip ederek bu uygulamayı kullandığını görmekteyiz. Müşterilerine kaliteli bir sunum yapabilmek için görüntü kalitesi yüksek olan ve içeriği özel bu profesyonel uygulama ile 3 boyutlu resimlere ulaşarak mekânlarınızı inşa edebilirsiniz.

 

Yenilikçi Tasarım Uygulaması Arttırılmış Gerçeklik

Yenilikçi ve modern Çayyolu iç mimarlık firmaları bir yapıya sahip olan arttırılmış gerçeklik uygulaması birçok markanın giyim, teknoloji, kozmetik, otomasyon, otomotiv, turizm ve en çok tercih edilen alanları ise mobilya dekorasyon başta olmak üzere birçok alanda yüksek oranda ilgi çekiyor. Özellikle evine yeni ürün almak isteyen kişilerin son dönemlerde denediğini ve memnun olduğu bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Arttırılmış gerçeklik uygulaması ile ofisinizi yeni görüntüye ve iş imajına uygun şekle çok rahat bir şekilde kavuşturabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.