Mini Kahve Dükkanı Rüzgarı

  • Anasayfa
  • /
  • Mini Kahve Dükkanı Rüzgarı
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mini Kahve Dükkanı Rüzgarı

Mini Kahve Dükkanı Rüzgarı

Neredeyse her semtte karşınıza çıkabilecek sevimli mini kahve dükkanları son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Kahve dükkanı tasarımlarında amaç sıcak ve doğal bir atmosfer oluşturmak. Bu amaçla doğal ve ahşap malzemelere öncelik verilir.  Tuğla kiremitler ile modern çizgiler birleştirilerek sıcak bir ortam yaratılır.  iç mimarlık firmaları kahve dükkanı iç ve dış mekan tasarımlarında öncüdür.

Kahve Dükkanı İç Mimarisinde Öncelikler

Bir mimari mekan içerisinde kullanıcılara işlevsel, estetik ölçütlere uygun tasarım sunmak iç mimarlık mesleğinin uzmanlık alanı.  Bu anlamda öncelik her zaman için ihtiyaçlar ve estetik değerler. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak estetik değeri kaybetmeden kullanışlı alan yaratmak konusunda  iç mimarlık şirketleri alanında uzman kadrosu ile hizmet veriyor. Move Mimarlık sizin fikirlerinizi önemseyerek hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan en iyi tasarımları sunar. Kahve dükkanı tasarımlarında renk seçimleri, sandalye ve masa seçimleri birbiri ile uyum içinde olmalıdır.  Toprak tonlarının yoğun olarak kullanıldığı bir stilde ahşap malzemeler kullanılır. Obje seçimi de bir hayli önem kazanır. Genellikle mini kahve dükkanlarında romanlar farklı alanlara gelişi güzel bir şekilde yerleştirilir.  Kitap dışında ise kahve dükkanı tasarımlarında minik objeler tercih edilir.

Sıcak ve Samimi Tasarımlar

İş yeri tasarımında tesis planının oluşturulma aşaması oldukça mühimdir.  Alan içinde ekonomik ve en uygun kapasite öngörülerek bilgisayar ortamında plan yapılır.  iç mimar isimleri arasında yer alan Move Mimarlık, bu konuda sizin için en uygun tasarımları yaratıyor. Kullanılan renklerde kahve dükkanı tasarımları adına modern çizgiden ayrılmadan sıcak ve samimi bir dizayn gerçekleştirilir.  İç ve dış alan tasarımında pek çok detay incelikle düşünülür.  İşletmenin aydınlatma sistemine önem verilerek masaların kullanım rahatlığı planlanır. Özellikle de mutfağın yapısı ürünlerin kolay bir şekilde servis edilebilmesi adına estetik kaygıdan uzaklaşılmandan tasarlanır.  Müşterilerin devamlılığı için dekorasyon ve tasarım üzerine yoğunlaşılması önemlidir.  Ayrıca konforun üst düzeyde sağlanması da şart. Bu nedenle malzeme ve iç dekorasyon seçimlerinde rahat modeller tercih edilir. Dikkat çekiciliği arttırmak adına ise çevredeki iş yerlerinden daha farklı renkler seçilerek dış mekan tasarımı yapılır.  


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.