Mikro Apartman Dairelerine Makro Öneriler

  • Anasayfa
  • /
  • Mikro Apartman Dairelerine Makro Öneriler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mikro Apartman Dairelerine Makro Öneriler

Mikro Apartman Dairelerine Makro Öneriler

İç mimarlık ofisleri arasında kaliteli, yenilikçi ve özgün dekorasyon projeleri ile fark yaratan Move Mimarlık Ofisi, küçük evler için de çok kullanışlı ve estetik tasarım çözümlerine sahiptir. Alanınız fazla geniş olmasa bile çok uygun ve güzel bir dekorasyon ile mekanı yaşanması keyifli bir hale getirmek mümkündür.

Fonksiyonel Mobilya Kullanımları

Ankara iç mimar ev dekorasyonu projeleri içinde firmamızca mikro apartman dairelerine özel uygulamalar da yer almaktadır.

Küçük bir apartman dairesinde katlanabilir mobilyalar çok fonksiyonel olacak ve sizin için yer açacaktır. Kompakt mobilya kullanımı bu tip dairelerde ideal bir seçimdir.

Eğer büyük mobilyalardan hoşlanıyorsanız fazla parça kullanmadan da dairenin dekorasyonu oluşturulabilir. Örneğin tek büyük bir koltuk ve arkasındaki duvar bölümü etkileyici biçimde tasarlanırken, odanın geri kalanını çok minimalist biçimde dizayn edilebilmektedir.

Çarpıcı parçaları sevenler tavandan sarkan, özgün ve tasarımsal bir lamba kullanmayı tercih edebilirler. Bu lamba büyük olabilir ve odada çarpıcı bir detay halini alabilir.

Farklı Alanlar Yaratılabilir!

Küçük evlerde bir odayı dekore ederken çok fazla farklı alan ve mobilya kullanmak genellikle düzensizliğe yol açar. Bu karmaşadan kaçmak için az eşya kullanabilirsiniz ancak eğer illa ki farklı bölümler istiyorsanız odada bu iki alan için ayrı zemin, duvar, renk ve aksesuar tercihinde bulunulabilir. Böylece alanlar daha düzenli biçimde birbirinden ayrılabilir ve karmaşık bir görüntü oluşmaz.

Küçük mekanlarda aynı zamanda bir duvarı farklı boyamak dekoru hareketlendirecektir. Genellikle açık renkler küçük evleri daha ferah gösterir ancak her şeyi açık tonda kullanmaktansa, zemin öğeler bu renklerdeyken arada çarpıcı renklerde bir farklılık yaratmak güzel görünecektir. Örneğin koltuklar bej renkliyken bir ya da iki küçük koltuğu ya da başka bir aksesuarı canlı renklerde kullanabilirsiniz.

Loft tasarımlar da son dönemlerin favori dekorasyon stillerindedir. Ham duvarlar, açık odalar vb. öğelerle küçük evleri oldukça ilgi çekici hale getirmek mümkündür. Son derece modern bir dizayndan hoşlananlar için ideal bir seçimdir.

Ankara’da iç mimar arayışı içindeyseniz kaliteli bir dekorasyon hizmeti ve her bütçeye uyan tasarım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.