Merkez Ankara

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Merkez Ankara

Prestijli Firmaların Tercihi Merkez Ankara Ofis

Merkez Ankara projesi, Türkiye’nin en büyük karma yaşam projelerinden birisi olma hedefiyle Ankara’nın merkezinde, tek parselde 125 dönümlük bir alanda yer alacaktır. Şehir merkezinde bulunan ve Ankara’nın en geniş yeşil alanı olacak Millet Bahçesi’ne doğrudan bağlanacaktır.

Başkentin merkezinde, karmaşadan uzak, doğa ile iç içe bir keyif sürmek isteyenlerin tercihi olma özelliğini taşıyacaktır. Lüks anlayışı değiştirecek vizyonuyla ve en iyi mimarlarının elinden çıkan konseptiyle Merkez Ankara Ofis, itibar hedefi olan iş yeri sahiplerinin beğenisini kazanmaktadır. Tüm dünyada şehir yaşamına kattığı değerle öne çıkan Kohn Pedersen Fox (KPF), Merkez Ankara’nın nefes kesen tasarımının da mimarı…

Hedeflerinin yalnızca görünüm bakımından zamana dayanıklı bir tasarım sunmaktan öte; sağlam, uyarlanabilir, esnek, bakımı kolay ve akıllı binalar tasarlamak olduğunu söylüyorlar. Takip ettikleri master plan sayesinde, Merkez Ankara projesinin şehrin yeni merkezi olacağı iddiasındalar.

Projenin konumuyla ilgili detayların da yer aldığı planda, binaların güneşten ve manzaradan en iyi şekilde faydalanabileceği şekilde yönlendirildiği söyleniyor. Doğu ve batı yönlerine uzanan proje, bütünleştirilebilir bir kurumsal alan oluşturarak heyecan verici bir merkez haline getiriliyor.

Merkez Ankara Sosyal İmkânlar

Merkez Ankara Ofis projesi, sağladığı A+ konfor özelliklerle göz dolduran ve prestij sağlayan ofislerine ek olarak sosyal imkânlar anlamında da potansiyel müşterilerinin ilgisini çekiyor. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan 600 metre uzunluğundaki açık hava alışveriş caddesi çalışanlarınıza rahatlatıcı bir öğle arası deneyimi sunacak. AKM Millet Bahçesi’ne bağlanması hedeflenen proje, personelinize doğada derin bir nefes alma imkânı sağlayacak.

Yemyeşil koruları, masmavi gölleri, doğal göletleri, ışıl ışıl dereleri… Su kanallarını köprülerle aşan kilometrelerce uzunluktaki koşu, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla molaları keyifli kılacak. Kendine zaman ayırmayı seven çalışanlarınız, bu projeye âşık olacaklar! İçinde yer alan SPA merkezinde iş çıkışı rahatlatıcı bir masaj yaptırma fırsatını yakalayacaklar. Dilerlerse de, sauna sonrası ferahlığı tecrübe edebilecekler.

Anka Park’a, yakın gelecekte açılacak Etlik Şehir Hastanesi’ne, şehrin önde gelen üniversitelerine, metro ve Başkentray’a yakınlığından kolay ulaşılabilir konumuyla öne çıkacak. 4 kilometre uzunluğundaki tramvay hattıyla, şehir içine araçsız ulaşım imkânı sağlayacak. Projenin otel, 1425 adet konut, 150 tane mağazadan oluşan karma yapısı dolayısıyla bölgenin oldukça hareketli olması bekleniyor.

Siz de ofisinizi kişiye özel ödeme koşulları sunan Emlak Konut GYO güvenceli, Pasifik İnşaat vizyonuna sahip 1302 ofis kapasiteli bir iş merkezine taşımak istiyorsanız, Merkez Ankara Ofis tam size göre!

Merkez Ankara Projesi Nerede?

Merkez Ankara projesi, eski Ankara ve yeni Ankara’nın kesiştiği noktada yer alacak. İş merkezlerinin ortak buluşma noktası Mevlana Bulvarı, Hipodrom Caddesi, Celal Bayar Bulvarı ve Yeni Ankara Bulvarı’nın ortasında bulunacak. Başkentin Anadolu’ya açılan kapısı olarak bilinen YHT Garı’na ve metro istasyonlarına komşu olacak. Özetle, konumunun merkezde oluşunun yanı sıra kolay, hızlı ve konforlu bir ulaşım imkânı da sunacak. Merkez Ankara Ofis, şehrin içinde, bir o kadar da kalabalığın dışında çalışmak isteyenlerin projesi olarak karşımıza çıkıyor. Modern Ankara’nın yeni yüzü olarak anılan Merkez Ankara projesi nerede diye merak edenler için açık adres aşağıda yer almaktadır:

Gazi, Hipodrom Cd. No: 9/22, 06330 Yenimahalle/Ankara

Toplam 3 binadan oluşan Merkez Ankara Ofis projesi, Mevlana Bulvarı ile Celal Bayar Bulvarının kesiştiği noktada bulunacak. A blokta Süper Ofisler, B blokta Teras Ofisler ve C blokta Kolektif Ofisler yer alacak. Her binanın altında firmalar için ayrılan özel otoparklar olacak. İhtiyacınız doğrultusunda kendinize ve personelinize benzersiz çalışma şartları sunma imkânını kaçırmayın!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.