Mekânlarınızı Anında Dönüştürecek En Kolay Dekorasyon Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Mekânlarınızı Anında Dönüştürecek En Kolay Dekorasyon Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mekânlarınızı Anında Dönüştürecek En Kolay Dekorasyon Fikirleri

Mekânlarınızı Anında Dönüştürecek En Kolay Dekorasyon Fikirleri

Mekanlarınızı anında dönüştürecek en kolay dekorasyon fikirleri ve daha fazlasını sizler için bir araya getirdik. Evin dekorasyonundan sıkıldınız ancak en baştan yeni bir dekorasyon yapmakla da uğraşmak istemiyorsanız küçük dokunuşlarla ev dekorasyonunuzu değiştirebilirsiniz. Mekânlarınızı anında dönüştürecek en kolay dekorasyon fikirleri konusunda yazımızı okuyabilirsiniz. Hep aynı duvarlar ve hep aynı obje ve aksesuarları görmekten sıkıldıysanız,  evinize yeni objeler ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Bununla beraber, ev tekstil ürünlerinizde daha canlı renkler tercih edebilirsiniz. Perde ya da kapı ve cam renklerinde yapacağınız renk değişiklikleri evinize anında yeni bir tarz ve hava katmanın yollarından birisidir. Mutfağınızda köşe takımı kullanmak yerine koltuk şeklinde sandalye ya da tabure kullanabilirsiniz.  Ancak bu değişimin mutfak tezgâhı ve masanıza uyum sağlayıp sağlamadığına dikkat etmeniz gerekir. Oturma ya da salonda ise zeminde kullandığınız halı ya da perdelerin rengini değiştirmek de mekânınıza ayrı bir hava katar. Evinizde anında değişiklik yapmak istiyorsanız bunun en iyi yolu kullandığınız aksesuar, objeler ve ev tekstili ürünleridir. Ankara Move iç mimarlık olarak tüm öneriler ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Komodinler Ev Dekorasyonunda Çok Beğeniliyor

Yatak odası dekorasyonunda komodinler en etkili mobilyalar arasında yer alır. Son zamanların en çok tercih edilen komodinlerin başında firkete ayaklı komodinler geliyor. Daha çok endüstriyel tasarıma sahip bu komodinler ev dekorasyonunda çok beğeniliyor. Ev dekorasyonunuzda komodinleri kullanma alanlarınıza göre seçmeniz gerekiyor. Örneğin gece kitap okumayı seven ve kitap okurken bir şeyler içen bir kişi iseniz komodinin metal alaşımlı olması daha doğru bir tercih olur. Komodin çeşitlerine gelince ilk sırada ahşap komodinler gelirken, tabure biçimli komodinler, hasır görünümlü komodinler, firkete ayaklı komodinler, kütük komodinler, yatak başlığı ile birleştirilen komodinler, raf görünümlü komodinler olarak sıralanabilir. Ankara Move iç mimarlık ofisi olarak hayallerinize ulaşmak için size uygun tasarımlar ortaya koyuyoruz.

Ankara Move İç Mimarlık Ofisi

Ev dekorasyonunuzu yaparken kafanız karışabilir her gün yeni çıkan trendleri takip etmek de zorlanabilir ve dekore ettiğiniz alanları verimli kullanmak konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Bu durumda ev ya da ofis dekorasyonunuz için profesyonel bir destek almanız gerekebilir. Ankara Move iç mimarlık ofisi uzun yıllara uzanan geçmişi ve deneyimi ile sizi hayallerinizin de ötesinde bir ev dekorasyonunuz olmasını sağlar. Web sitemizi ziyaret ederek ya da iletişim numaralarından bizi arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.