Manzaralı Banyo Tasarımları

  • Anasayfa
  • /
  • Manzaralı Banyo Tasarımları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Manzaralı Banyo Tasarımları

MANZARALI BANYO TASARIMLARI

Banyo tasarımı ülkemizde önemsenmiyor gibi görünüyor. Ne kadar itiraz edersek edelim, çoğu Türk evinde banyoya iç mimari anlamda çok fazla özen gösterilmiyor. Yine de günümüz burada başlıyor, banyoda rahatlatıcı bir akşam duşu veya hoş kokulu köpüklü gençleştirici su tedavileri burada bekliyor. Banyolar son on yılda önemli ölçüde değişti. Ucuz mobilya ve üretim sürecinde bir devrim sayesinde, “lüks” tarzı çok daha erişilebilir hale geldi. Spa banyolarında, gün boyunca biriken stresi giderebilirsiniz. Bu iç mekan, hafif tonların yanı sıra Asya ve tropik tarzların notlarıyla karakterize edilmiştir. Bu motifler egzotik bir atmosfer yaratır.

Basit çizgilerden benzersiz geometrik desenlere, desenli fayans eğilimi hemen hemen her gün popülerliğini arttırıyor. Ancak, dikkatli olun, çünkü bazı tasarımcılar sınır tanımaz. İç kısımda, rengin aşırıya kaçmaması önemlidir ve vurgu tercihen kontrast ve dokuya yerleştirilir.

Güvenirliği “güzellik, işlevsellik, konfor” olan profesyonellerden ilham alıyoruz! Ve belki de bu yaz banyonuzda tropik bir lagünün dalını veya Asya'nın felsefi estetiğini görmek isteyeceksiniz.

Dağlara, ormanlara ve göllere bakan banyo: daha güzel ne olabilir! Doğa uyumuna ilham veriyor. Size bu atmosfere dalmayı ve doğanın güzel manzarasını sunan odaların iç mekanlarını tanımanızı sunuyoruz.

BANYO TASARIMINDA YENİLİKÇİ YAKLAŞIMLAR

BANYO TASARIMINDA BAĞLANTISIZ KÜVET KULLANIMI

Tek başına bir banyonun genel iç tasarımı büyük ölçüde etkilemesi garip gelebilir. Ancak son yıllarda bu teknik birçok odaya dönüşmüştür. Bu tür banyolar odanın herhangi bir yerinde bulunabilir. Bu nedenle, pencereye kolayca yakın yerleştirilebilirler.

BANYO TASARIMINDA PENCERELER NE KADAR BÜYÜKSE O KADAR İYİDİR DÖNEMİ

Tabii ki açık banyolar, birçoğunuz için, özellikle kentsel orman söz konusu olduğunda, en ideal seçenek değildir. Ancak, engebeli bir dağ manzarasına bakan bir uçurumun kenarında yer alan çarpıcı bir kır eviniz varsa, cam duvarlar ve sürgülü cam kapılar çok uygundur.

FIRTINALI DÜNYAYA AÇILAN PENCERENİZ

Abartılı stil zevkinize uygun değilse veya daha samimi bir seçeneğe ihtiyacınız varsa, banyoda asması kolay olacak küçük pencereler yapmak daha iyidir. Ve yine de pencerenin yanına kurabileceğiniz bir banyo veya duş ve lavabo değildir.

BANYO TASARIMI KİME YAPTIRILIR?

Yenilikçi banyo tasarımı fikirlerini görmek ve uygulamak için Move Mimarlıktan randevu alın.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.