Maidan Ankara Mimarisi Move İç Mimarlıkla Kucaklaştı

  • Anasayfa
  • /
  • Maidan Ankara Mimarisi Move İç Mimarlıkla Kucaklaştı
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Maidan Ankara Mimarisi Move İç Mimarlıkla Kucaklaştı

Maidan Ankara Mimarisi Move İç Mimarlıkla Kucaklaştı

"Maidan Ankara" , Eskişehir yolu üzerindeki Bilkent Kavşağı’nda yer alan oldukça büyük bir projedir. Proje, 22.435 metrekarelik arsa üzerinde yer almaktadır. Toplamda 4 bloktan oluşan Maidan Ankara’da ofis ve home-ofisler yer almaktadır.

Metro durağı, pek çok kamu kurumu gibi önemli noktalara yakın olan Maidan Ankara projesinin ofis tasarımları Move İç Mimarlık olarak tarafımızca yapılmıştır.

Maidan projesinde ofis ve home-ofislerin haricinde yemekhane, spor merkezi, kuaför, kuru temizleme, toplantı salonları, müzik market, banka, çiçekçi, tobacco shop, araç yıkama, terzi, spor merkezleri ve kitapevi gibi pek çok imkan da bulunmaktadır. Bunlara ek olarak yaşam kalitenizi arttırma amacıyla güvenlik ve resepsiyon hizmeti, temizlik, teknik servis ve concierge hizmeti gibi pek çok hizmet de yer alıyor.

Move İç Mimarlık İmzalı Modern Ofisler

Profesyonel ve deneyimli iç mimar ekibimizin modern dokunuşları ile tasarlanan Maidan Ankara ofis ve home ofisleri, tüp cepheyi saran balkonları ile dikkat çekmektedir. Açılabilir cephe sisteminin bulunduğu ofisler, güneşten de tam anlamıyla yararlanabilmeyi sağlıyor. Üstelik bu sistem sayesinde ofislerinizde temiz havanın keyfini çıkarabilirsiniz.

"Maidan ofis" ve home ofisleri çalışanların verimli bir çalışma ortamına sahip olabilmeleri açısından özveri ve dikkatle tasarlanmıştır. Konfor kadar görselliğe de önem verdiğimiz için tasarımlarımızı genellikle bu yönde gerçekleştirmekteyiz.

Projede bulunan home ofisler de hem ev hem ofis konforunu barındırmaktadır. Birbirinden bağımsız bölümlere sahip olan home ofislerde de modern çizgiler kullanılmış ve tasarım bu şekilde gerçekleştirilmiştir.

Move İç Mimarlık olarak hem ofis hem de home ofislerde, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en modern ve en kullanışlı tasarımları sizlerle paylaşıyoruz. Projelerimiz bölümünden Maidan projesinde yer alan tüm tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.


23 51