Mahall Ankara`Da Move İç Mimarlık Farkı !

  • Anasayfa
  • /
  • Mahall Ankara`Da Move İç Mimarlık Farkı !
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mahall Ankara`Da Move İç Mimarlık Farkı !

Mahall Ankara`Da Move İç Mimarlık Farkı !

Eski AFAD binasının şu anki yerinde bulunan Mahall Ankara, toplam 40 bin metrekarelik alan üzerinde konumlanmaktadır. 7 bloktan oluşan projede toplamda 584 tane ofis yer almaktadır. Ofislerin haricinde mağaza ve konutların da bulunduğu bu dev proje genel olarak oldukça modern çizgilere sahiptir.

Mahall Ankara’da yer alan 3 farklı ofis tipinde ise "Move İç Mimarlık" olarak farkımızı görebilirsiniz. Tamamen modern ve özgün tasarımlara sahip olan bu ofisler yatay, kule ve home ofis olarak üçe ayrılmaktadır.

Mahall Ankara Yatay Ofisleri

Move İç Mimarlık olarak uzman ve deneyimli ekimizin tasarımları ile renklenen yatay ofisler toplamda 101 tane olarak konumlanmaktadır. Ofis büyüklükleri 80 metrekareden 327 metrekareye kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle ofislerin tasarımlarının birbirinden farklı olduğunu söyleyebiliriz.

Projede imzamızın bulunduğu yatay ofislerin tasarımları, ofis çalışanlarının daha rahat ve modern bir çalışma alanına sahip olup daha verimli çalışabilmeleri için tasarlanmıştır. Daha önceki projelerimiz ve iç mimarlarımız ofislerin en iyi şekilde tasarlanması konusunda en büyük avantajlarımızdır.

Mahall Ankara Kule Ofisler

Kule ofisler ise toplamda 18 kattan oluşmaktadır ve 214 tane ofis yer almaktadır. Kule ofislerin büyüklüğü ise 103 metrekareden başlayarak 2322 metrekareye kadar uzanmaktadır. Yani yatay ofislere göre daha büyük olduklarını söyleyebiliriz.

Mahall Ankara kule ofisleri tasarımlarında da tıpkı yatay ofisler gibi ilk olarak amacımız çalışanlara güzel ve konforlu bir çalıştırma ortamı hazırlamaktır. İnternet sitemizden de görebileceğiniz gibi Mahall Ankara ofislerimizin hepsi oldukça modern ve kullanışlıdır.

Mahall meydana direkt olarak geçiş sağlayabilen bu ofislerin kullanışlı olmalarının en büyük avantajı, güzel bir çalışma ortamı yaratıyor olmasıdır. Yani çalışanlar, tasarladığımız ofislerde en büyük verimle çalışabilmektedir.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.