Lust Tasarımlar Mağazalarda!

  • Anasayfa
  • /
  • Lust Tasarımlar Mağazalarda!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Lust Tasarımlar Mağazalarda!

Lust Tasarımlar Mağazalarda!

Özellikle mağazalarda müşterilerin dikkatini çekebilmek adına kiremit renkleri kullanılıyor.   Arzuyu ve tutkuyu ifade edebilmek adına renklerin gücünden yararlanarak toprak renklerine ağırlık verilmekte.  Vitrinleri bu nedenle kiremit renkli kıyafetler süsler.

Mağaza Vitrinlerinde Lust Tasarım

Vitrinler, görsel pazarlama açısından oldukça önemlidir.  İnteraktif bir vitrine sahip olan mağazalara müşteriler daha fazla ilgi gösterir. Bu anlamda renkler vazgeçilmez destekçilerden biri. Vitrinlerde arka plan tek mat renk seçilerek dizayn edilmeli. Bu sayede ön tarafta kullanılan ve sergilenen kıyafetler daha fazla öne çıkar. Müşterilerin ilk göz teması son derece önemli olan hususlardan biri. Kiremit rengi; canlılığı, hareketi, arzuyu, dinamizmi simgeler. Mağazalarda da bu nedenle vitrindeki kıyafetlerde kiremit rengi ilk bakışta dikkat çekmek adına tercih edilir. Sıcak ve samimi renkler grubunda yer alır.  Lust tasarımların vazgeçilmezleri arasındadır.  iç mimarlık firmaları bu akımı pek önemsemese de Movi Mimarlık harikalar sunma konusunda başarılıdır.

Dikkat Çekici Bir Vitrin Nasıl Hazırlanır?

Mağaza vitrinleri hem içinde satılan ürünler ile bütünlük içermeli hem de tasarımı ile göz alıcı olmalı. Örneğin kürk satan bir firma için kar efekti dizaynı ürünle bütünlük sağlamasının yanı sıra oldukça dikkat çekicidir.  Algıyı kuvvetlendiren ve çağrışımı zengin kılan bir anlayışla hareket edilmesi son derece mühim. İç mimarlık fiyatları mağaza ve vitrin tasarımları adına da oldukça uygudur. Dikkat çekici bir vitrin ile müşteri portföyünü genişletmek isteyen şirket sahipleri profesyonel ve çalışkan kadrosu ile hizmet veren Move iç mimarlık ofisiyle iletişime geçebilir. Tüm dikkatleri üzerine çeken mağaza vitrinleri hazırlamasında aydınlatma sistemi de oldukça önemlidir.  Tavan aydınlatmaları olmak üzere arka plan- yan aydınlatmalar da ürünlerin daha iyi sergilenmesi ve alım gücünü etkilemesi bakımından önemlidir. Vitrin mankenleri de müşteri algısını etkileyen faktörler arasında yer alır.  Hareket içeren duruşa sahip manken modellerin tercih edilmesi gerekiyor. Bu mankenlerde sezona uygun aksesuar kullanılması dikkat toplayan özelliklerden biri. Renk seçimlerine, aydınlatma sistemine önem vererek dikkat çekici bir vitrin hazırlanabilir. Bu konuda  iç mimarlık ofisleri kült tasarımlar hazırlar; ancak Move İç Mimarlık tamamen ilgiyi üzerinize çekmeyi başarır.  


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.