Lüks Bir Banyoya Sahip Olmanın İpuçları

  • Anasayfa
  • /
  • Lüks Bir Banyoya Sahip Olmanın İpuçları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Lüks Bir Banyoya Sahip Olmanın İpuçları

LÜKS BİR BANYOYA SAHİP OLMANIN İPUÇLARI

Move Mimarlık olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Lüks banyo tasarım önerileri için yazdığımız makaleyi okuyabilirsiniz.

LÜKS BANYO TASARIM ÖNERİLERİ

AHŞAP İLE SÜSLEYİN

Evde rahatlatıcı bir doğal köşeye sahip olmak çok önemlidir. Şimdi iç mekanlarda ahşabı kullanırken nemin varlığından endişe edemezsiniz. Modern işleme yöntemleri banyolarda bile dayanıklı olmasını sağlar.

DOĞA VE YEŞİLLER

Banyoya tazelik, şıklık ve rahat bir atmosfer getirmenin en kolay yolu birkaç saksı yeşili eklemektir. Ev bitkileri, titiz ve sürekli bakım gerektirmez. İçinde biraz nemli olan aydınlık banyo onlar için mükemmeldir. Floresan lambalara sadece pencere yoksa dikkat edin.

GRİ VE BEYAZ

Açık tonlar, özellikle gri ve beyaz, benzersizliğini kaybetmez. Ve aynı öngörüler uzak gelecek için de yapılabilir. Çünkü bu renkler, Viktorya döneminden başlayarak sert İskandinavya ile biten farklı stilleri canlandırabilir. Nötr arka plan, banyonuzun uzun yıllar boyunca alaka düzeyini koruyabilmesini sağlar.

BANYODA MAVİ VE SARI - BENZERSİZ BİR KOMBİNASYON

Banyoda mavi ve sarı ebedi bir kombinasyonudur. Zamansız ve asla modası geçmiş bazı renkler var.

Bu renk paleti doğadan doğar (okyanusun üzerindeki bir yaz gününde güneşin doğuşunu hayal edin). Spa atmosferi ile dinlendirici, modern bir banyo arayanlar için yumuşak sarı renk ile birlikte açık su ve turkuaz tonlarını kullanabilirsiniz.

HER ZAMAN GÜNCEL VURGULAR!

Bir banyosunu, etkili sarı vurgular, havlular, banyonun yanındaki yan masa, duş kabini ve hatta sadece bir duvar parçası gibi basit adımlarla dönüştürebilirsiniz.

BOLDER KOMBİNASYONU

Belki de eklektik bir parlaklığa veya bohem güzelliğe sahip bir banyoya sahip olmak istersiniz. Parlak bir görünüme sahip koyu mavi ve koyu sarı, tipik bir banyoyu göz alıcı bir banyoya dönüştürecektir.

ZARİF OLANI VURGULAMAK

Tuscan ve Moroccan gibi stiller banyolar için mükemmeldir. Mavi renklerde desenli karolar, lavabonun etrafındaki sarı ve altın renkli Venedik duvarları ve ayna, yıllar boyunca hoşunuza giden lüks bir görünüm yaratır. Bu tarzlarda sarı ve mavi, modern ve klasik arasındaki bağlantıdır.

LÜKS BANYO TASARIM ÖNERİLERİ KİMDEN ALINIR?

Lüks banyo tasarım önerileri hakkında bilgiler veren yazımızı okuyorsanız muhtemelen banyonuzu dizayn etmek istiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Move Mimarlıktan hemen şimdi randevu alarak lüks bir banyoya sahip olmanın ilk adımlarını atabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.