Kültürlü Taş

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kültürlü Taş

Kültürlü Taş, Banyo Sofistikeliğine Uygun Kentsel Estetik Sunuyor

Kültürlü taş, banyo sofistikeliğine uygun kentsel estetik sunuyor. Mimaride taşın kullanımı çok esi yıllara dayanıyor. Fakat günümüzde oldukça modern tasarımlarda kullanılmaktadır. İyi yalıtıma sahip, estetik ve dayanıklı olması mimaride tercih edilebilecek malzemelerden birisi olmasının sebeplerindendir. Fakat iç mimarlık hizmetlerimizde oldukça sofistike ve yaratıcı kullanım alanları ile müşterilerimizin dilediği yaşam alanını sağlamaktayız. Taş aynı zamanda kaplama olarak da tercih edilmektedir. Bu kullanımı ile mutfak, oturma odası ve banyolarda en seçkin tasarımlarda kendisine yer bulmaktadır. Doğal görünümü ile ortamdaki betonlaşma ve yapaylığı biraz daha yumuşatarak daha huzurlu bir görünüm de vermektedir. Süsleme olarak da çeşitli yapılarak kırılarak kullanılabilmektedir. Bu sayede fark yaratan tasarımlara imza atılmaktadır.

İyileştiren Tasarım, Biyofilik Tasarım

Biyofilik son yıllarda oldukça trend olan tasarımlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. İç mekanlarda doğayı daha fazla hissetmek isteyenler tarafından iç mimarlık ofislerince en doğru şekilde kullanıldığı takdirde oldukça başarılı tasarımlar yapıldığı görülüyor. Doğa ile ahenk içinde er alan mobilyalar ve yapılan doğal ışık ile aydınlatma çalışmaları huzur vermektedir. Aynı zamanda iyileştirici etkisi bulunan bu tasarım evlerde bu sebeple tercih edilebiliyorlar. Bu etkisinden hastanelerde de faydalanılmakta olan biyofilik tasarım modern ve sofistike görünümü ile beğeniyle tercih ediliyor. Doğal taşlar ve çeşitli malzemelerden yapılan mobilyalar bu tasarımın bitkilerden sonra ana unsurlarını oluşturuyor. Hem sağlıklı hemde şık bir dekorasyon yapılmasında beğenilen bir tasarım stili olarak kabul ediliyor.

Biyofiliye Tasarımcıların Yaklaşımı Nasıl

İnsan yaşamını doğa ile daha çok yaklaştıran biyofilik tasarım son yılların gözde stillerinden birisidir. Tasarımcılar hem sağlıklı hem de şık olan bu tasarımdan faydalanıyor. Özellikle doğal mobilyalara ilginin arttığı son yıllarda sık sık biyofilik tasarımdan faydalanılıyor. Keten ve açık renk perdeler, doğal aydınlatma, doğal malzemelerden mobilyalar ve kumaşlar ile kombinlenen yeşil bitkiler ortama bambaşka bir hava katıyor. Üretkenliği artıran bu tasarım ev ve iş yerlerinde verimli olmak isteyenlerin başvurduğu yöntemlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Profesyonel iç mimarlık ekibimiz siz müşterileri için dilediği doğal ve şık tasarımları yılların tecrübesi ile üstün kalite ve hizmet prensibi ile sunuyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.