Küçük Home Ofis ve Çamaşırhane İçin Oda Fikri

  • Anasayfa
  • /
  • Küçük Home Ofis ve Çamaşırhane İçin Oda Fikri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Küçük Home Ofis ve Çamaşırhane İçin Oda Fikri

KÜÇÜK HOME OFİS VE ÇAMAŞIRHANE İÇİN ODA FİKRİ

Home ofis tasarımları ve fikirleri günümüzde oldukça fazla şekilde ilgi görmeye başlamıştır. Ev içinde ofis kurmak için çeşitli alternatif yollar bulunmaktadır. Kimisi tavan arasını kimisi mutfağı kimisiyse salonunu bir ofis ortamına çevirmeyi tercih eder.

Birçok ev sahibi, küçük mutfak alanlarının birlikte çalışmanın ne kadar sakıncalı olduğundan şikayet eder ve ek özellikler ve depolama birimleri için az yer bırakır. Ancak Minosa’da yaşayan yaratıcı kitle öyle düşünmüyor. Zekice tasarlanmış çeşitli akıllı özellikleri bir araya getiren bu kompakt mutfağı, Sidney Epping banliyösünde ergonomik, zarif ve modern bir alana dönüştürdüler. Yenileme sadece 70'lerin mutfağına hayatın pırıl pırıl yeni bir kira vermesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda alanı gizli bir ev ofisi ve gizli bir çamaşırhane ile donatır.

Bu kompakt ortamda mevcut alanı en üst düzeye çıkarmak için, tasarımcıların taze ve temiz bir görünüme sahip anlayışlı bir mutfak sunması gerekiyordu. Müşterinin entegre bir çamaşırhane ve ev ofis alanı istemesiyle bariz bir zorluk, mutfağın görsel olarak sıkışık görünmesini sağlamadan her olası depolama alanını dışarıya çıkarmaktı. Saf beyazın raflarda ve duvarlarda kullanılması bu hedefi gerçekleştirirken, zengin kırmızımsı ahşap kaplama yüzeyleri mükemmel görsel kontrast sunmuştur.

Şık ve parlak paslanmaz çelik tezgah, sadece mutfağın çağdaş cazibesine katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda ortam ışığını yayan hoş bir yansıtıcı yüzey olarak hareket ederek daha havadar bir görünüm verir. Tam boy ahşap ikiye katlanan kapılar, küçük çamaşırları, küçük ev ofis alanını ve buzdolabını gizler ve önceki buzdolabı boşluğu, fırın ve mikrodalga fırın gibi aletleri kapatmak için kullanılır.

Çok katmanlı bir aydınlatma sistemi, bu küçük mutfağa ferah bir hava vermede çok önemli bir rol oynar. Enerji tasarruflu LED aydınlatma, ev sahibinin eldeki göreve bağlı olarak aydınlatma düzenini değiştirebilmesini sağlamak için görev aydınlatmasıyla birleştirilmiştir. Küçük bir kahvaltı tezgahı ve şık raflar bu muhteşem modern makyajı tamamlar.

HOME OFİS ÇALIŞMA ALANLARI İÇİN DANIŞMANLIK HİZMETİ NEREDEN ALINIR?

Home ofis tasarımları konusunda uzman görüşüne ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka Move Mimarlık ile iletişime geçin!

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.