Küçük Evlere Büyük Tasarımlar

  • Anasayfa
  • /
  • Küçük Evlere Büyük Tasarımlar
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Küçük Evlere Büyük Tasarımlar

 

Küçük Evlere Büyük Tasarımlar

" iç mimarlık ofisleriarasında en güvenilir, farklı ve yaratıcı tasarımlarıyla güven kazanan Move İç Mimarlık, müşterilerine çok keyif alacakları yaşam alanları vadetmektedir. Mimari tasarımların genellikle büyük mekanlar, villalar, cafeler vb. için olduğunu düşünebilirsiniz ancak çok ufak dokunuşlarla dahi küçük evler de son derece şık bir hale dönüştürülebilir!

Küçük Mekanlar için Fikirler

Ankara Move iç mimarlık firması olarak küçük evler için de çok şık ve estetik tasarımlar yaratıyoruz. Çok sayıda yaratıcı fikrin kullanılabileceği bu tasarımlardan bazıları şu unsurları içermektedir:

  • Bilindik olarak küçük mekanlarda açık tonların ağırlıkta olması tasarımsal açıdan iyi bir fikirdir ancak çok tek düze renkler kullanılması gerekmez. Açık tonlar yoğunluktaysa örneğin tekli bir koltuğu canlı bir renkte tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde sehpa gibi küçük boyutlardaki eşyalar da canlı renkte olabilir.
  • Fazla eşya kullanmak küçük mekanlarda mümkün olmayabilir; bunun için tek bir geniş koltuğun bulunduğu köşe ayrı bir bölüm gibi dekore edilebilir. Onun dışında her şeyin minimal olması iyidir.
  • Mutfağınız çok küçükse dolap kullanmak yerine raf tercih edilmesi alanı daha kullanışlı hale getirecektir.
  • Banyo küçükse ahşap kullanımı oldukça ideal bir seçimdir. Ahşap hem hafif bir malzemedir hem de banyoyu ferah gösterir. Küçük bir bitki süsü ile mekana renk katabilirsiniz.
  • İşlevsellik en üst noktada olmalıdır. Küçük evlerde mekanı en iyi şekilde kullanmak ön plana çıkar. Bu sebeple fonksiyonel ve fazla yer kaplamayan ancak birçok eşyayı kaldırabilecek dolaplar tercih edilebilir.
  • Yatak odanız küçükse giysi dolabını mümkün olduğunca silik hale getirebilirsiniz. Böylece daha derli toplu ve ferah bir oda yaratılacaktır.

Küçük evler için birçok çözüm bulunmaktadır. Tam zamanlı olarak çalışan ekibimiz hem bilgi ve tecrübe hem de yaratıcılık anlamında size en iyisini sunacaktır.

Minimal Tasarımlar ile Çağdaş Bir Görünüm!

Ankara iç mimar arayışınız varsa ekibimiz hayal ettiğiniz mekanı kısa sürede yaratarak taleplerinizi karşılamaktadır.

Küçük bir eve sahipseniz mekanın nasıl dönüştürülebileceğine siz de şaşırabilirsiniz. Özellikle hem minimal hem de enerjik seçimler çağdaş bir tasarım doğrultusunda evinizi hareketlendirecektir.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.