Küçük Banyolar İçin Minmal Duş Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Küçük Banyolar İçin Minmal Duş Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Küçük Banyolar İçin Minmal Duş Fikirleri

KÜÇÜK BANYOLAR İÇİN MİNİMAL DUŞ FİKİRLERİ

KÜÇÜK BANYOLAR İÇİN MİNİMAL DUŞ FİKİRLERİ

Küçük banyolar için duş tasarımı fikirleri, banyonuzun aksine oldukça geniştir. Sizler için bir kaçını derledik.

DUŞ TASARIMI FİKİRLERİ İÇİN BİR İÇ STİL SEÇME

İç mekanın uyumlu görünmesini sağlamak için, banyodaki tamiratlara başlamadan önce, sahiplerin en çok sevdiği stili seçmeniz gerekir. Banyo prosedürleri sırasında her zaman dinlenmeyi teşvik edecek ve havayı iyileştirecektir.

Modern Tarzda Küçük Banyo

Net simetrik formlar, gereksiz ayrıntıların olmaması, siyah beyaz tonlar, krom veya parlak kaplamalar kısalık ve eksiksizlik izlenimini yaratacaktır.

Klasik Tarz Küçük Banyo

Fildişi, ışıltılı porselen ve altın rengi çiçek parıltılı tonları, gerçek aristokratların kraliyet banyosudur. Işık ve parlaklığın bolluğu, artan alan görevi ile mükemmel bir şekilde başa çıkmaktadır.

Provence Tarzında Küçük Bir Banyo

Bu dekorda Fransız romantizmi köy özgürlüğü ve sadeliği ile iç içe geçmiştir. Pastel tonları kullanılır - lavanta, yeşilimsi, mavi, soluk pembe. İzin verilen resimlerin - küçük donuk çiçekler. Mobilyaların hafif vintage bir görünüme sahip olması gerekir, örneğin açık renkli boyaya sürtünme.

Küçük Çatı Katı Tarzı Banyo

Çatı, çıplak duvarlar, taş veya tuğla taklidi (tercihen grimsi beyaz), yüksek beyaz badanalı tavanlar, dekorasyon içermez. Özgür sanatçılar, Bohem temsilcileri, sıradanlıktan yoksun ve özgürlüğü takdir edenler için uygundur.

Minimalizm Tarzı Küçük Banyo

Yerden ve kompakt formlardan tasarruf - küçük bir banyo için mükemmel çözüm. İhtiyacınız olan her şey dolaplarda gizlidir, hafiflik ve ferahlık atmosferi yaratır.

İskandinav Tarzı Küçük Banyo

Küçük gri ve siyah lekeleri olan kar-beyaz rengi, dağlık kuzey nehirlerini veya buzla kaplı tepeleri hatırlatır. Böyle bir ortam çok canlandırıcı ve aynı zamanda enerji vericidir. Göze batmayan renklerde ve hiçbir parlak ayrıntı olmadan son işlem, odanın alanını görsel olarak artıracaktır.

Küçük Bir Banyo İçin Renk Çözümleri

İç mekanın bütünlüğünü sağlamak için, küçük bir banyoyu bitirmek için yoğunluğa yakın üç renkten fazla kullanmanız gerekmez. Bazı geniş salonlar veya açık havuzlar için karanlık, kontrastlı, hacimli şeyler ve resimler bırakılmalıdır.

Beyaz Banyo

Bu sıhhi tesisatın geleneksel rengi - temiz, berrak, en yansıtıcı ışık. Böyle bir ortamda rahatlaması kolaydır ve ayrıca diğer gölgelerle kolayca birleştirilir.

Yeşil Banyo

Yeşillik nehre yansıdığında, su yeşilimsi görünür. Aynı palette, deniz dalgalarının tonlarını, yanardöner mavimsi turkuaz rengi ve derinliklerinden altın rengi bir parıltı görebilirsiniz. Küçük bir banyoda benzer bir tasarım gözlerinizi dinlendirir ve vücudunuzu rahatlatır.

Mavi Banyo

Gökyüzünün ve suyun tonu en rahatlatıcı. Derin nefes almanızı ve tüm alanı temiz hava ile doldurmanızı sağlar. Beyaz bir banyo ve lavabo için mükemmel bir ayardır. Diğer renklerin “lekeleri” ile böyle bir sihirli düet kırmak için gerçek bir suçtur, aşırı durumda, biraz gümüş aksan ekleyebilirsiniz.

Gri Banyo

Titreşen taşmalar taşların arasındaki zirvelerden akan berrak bir akıntıya benzer. Aynalar ve krom kaplı metalle çevrili açık gri renk, zorlu bir günden sonra gerginliği azaltmanıza ve sabahları canlılığı geri getirmenize yardımcı olur.

DUŞ TASARIM FİKİRLERİ NASIL UYGULANIR?

Duş tasarım fikirleri sizlerin de aklında birtakım fotoğraflar oluşturmuştur. Profesyonel iç mimarlık hizmetleri alanında destek için Move Mimarlık Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.