Küçük Alanlarda Rahatlık Ve Refah Nasıl Sağlanır

  • Anasayfa
  • /
  • Küçük Alanlarda Rahatlık Ve Refah Nasıl Sağlanır
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Küçük Alanlarda Rahatlık Ve Refah Nasıl Sağlanır

Küçük Alanlarda Rahatlık Ve Refah Nasıl Sağlanır

Gelişen modern tasarım anlayışıyla Ankara ödüllü iç mimarlık firması olan Move yaşam alanlarınızı çok daha kullanışlı hale getirebilmek için çaba sarf etmektedir. Bu kapsamda birçok farklı uygulama bir de dar olan alanların daha geniş bir yaşam alanlarına dönüştürülebilmesi sağlanmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde maddi durumlarından dolayı ya da istediğin muhitte istediği genişlik ve ev bulamayan insanların dar evlerde yaşamak mecburiyetinde kalmaları bir takım zorlukları da beraberinde getirmektedir. Ancak Ankara gibi bir şehirde alanında uzman bir iç mimarlık ofisi sayesinde en dar alanların dahi çok kullanışlı ortamlara dönüşmesi ve bu sayede küçük evlerin dahil geniş evler kadar kullanışlı olabilmesi mümkündür. Akıllı mobilyalar ve iç açıcı tasarımlar ile bir odanın birden çok amaç için kullanılabilmesi ve bir Mobilya'nın birçok farklı forma dönüşebilmesi mümkündür.

Akıllı Mobilyalar İle Her An Değişebilen Mekanlar

Günümüzde en trend uygulamalar Ankara ödüllü iç mimarlık firması olan Move tarafından tasarlanmaktadır. Gelişen teknolojik imkanlar sayesinde birçok mobilyanın birden fazla işleve sahip olması mümkündür. Örneğin büyük bir kitaplık olarak salonda kullanacağınız bir mobilya aynı zamanda çalışma masasına ya da yatak odasına dönüşebilir. Dar bir odada yatak odanızın olmazsa sizi üzmesin. Yatak odanızın yatağını aynı zamanda kemer şeklinde bir gardırop ile farklılaştırmak ve istediğiniz her an yatak odasını çalışma odasına çevirebilmeniz Move ile artık mümkün. Daha birçok alalım özgün tasarımları sayesinde birbirinden şık birbirinden kullanışlı hale dönüşebilmesi sağlanabilir.

Dar Ortamlarda Aydınlatma

Yaşam alanlarını ferah olabilmesi hem aydınlatma ile hem de geniş alan ile mümkündür. Bir ortamın geliş görülebilmesi için az ve sade mobilyaların tercih edilmesi gerekmektedir. Aydınlatma doğal aydınlatmanın yanı sıra Suni aydınlatmalar da sağlanabilir. Ancak suni aydınlatmaların konumları da aydınlatmayı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Movie Mimarlık duvar içi led aydınlatmalar, tavan LED aydınlatmaları gibi birçok farklı aydınlatma türünü yaşam alanlarınıza taşımaktadır. Bu sayede Ankara ödüllü iç mimarlık firması olan Move alanında benzersiz tasarımlara imza atabilmektedir. Sizlerde ferah yaşam alanlarından kavuşmak için mobil ile iletişime geçebilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.