Klasik Villa Dekorasyonu

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Klasik Villa Dekorasyonu

Villalar ferah ve geniş yaşam alanlarıdır. Klasik villa dekorasyonu yaparken alan yönetimine dikkat edilmelidir.

Villalar ferah ve geniş yaşam alanlarıdır. Klasik villa dekorasyonu yaparken alan yönetimine dikkat edilmelidir. Alanın geniş olması nedeniyle tüm mobilyaları büyük seçme yanılgısına düşülmemelidir. Ayrıca renk paleti hem bir villanın şıklığına hem de bir yaşam alanına uygun olacak şekilde hazırlanmalıdır.
 
Move Mimarlık olarak klasik villa dekorasyonu yaparken müşterilerimizin taleplerini profesyonellik süzgecinden geçiriyor ve hayata aktarıyoruz. Sürecin tamamında sizlere profesyonel bir ekiple çalışma fırsatı sunuyor ve iç dekorasyonda fark yaratan projelere imza atıyoruz.

Villa Salon Dekorasyonu

Villaların ve evlerin en fazla dikkat çeken ve en çok zaman geçirilen alanları tartışmasız şekilde salonlardır. Villa salon dekorasyonu yapılırken mobilyaların büyüklüğüne, renk uyumuna ve fonksiyonel ürünler kullanmaya dikkat edilmelidir.
 
Villalar geniş yaşam alanlarıdır ve bu nedenle villa dekore ederken sıkça yapılan hatalardan biri yüksek ve büyük mobilyalar tercih etmektir. Dekore edilen alanın odağını oluşturması adına tek bir parça büyük seçilebilir. Ancak dekorasyonda kullanılan tüm ürünlerin büyük seçilmesi oldukça yanlıştır.
 
Ayrıca villada yaşamanın en büyük avantajlarından biri ferah ve geniş bir yaşam alanına sahip olmaktır. Büyük boyutlarda mobilyalar kullanmak, bu avantajın yok olmasına ve alanın tamamının mobilyalarla dolmasına neden olacaktır. 

Villa Mutfak Dekorasyonu

Villaların ve evlerin en göz alıcı kısımları mutfaklardır. Bu nedenle villa mutfak dekorasyonu yaparken şık ve kullanışlı seçimler yapmaya özen gösterilmelidir.
 
Tasarım sürecinde mutfak tezgâhı lavabo üzerinde bulaşık makinesine yakın olacak ve çalışma alanını bölmeyecek şekilde konumlandırılmalıdır.
 
Ayrıca mutfak dolapları erişiminin kolay olması adına çok yüksek noktalara konumlandırılmamalı ve geniş olmalıdır. Şıklık çizgisinden uzaklaşılmadan tasarımlarda konfor amaçlanmalıdır.

Ankara Villa Dekorasyonu

Villa dekorasyonu yapılırken dekorasyon ve tasarım alanında uzman bir ekiple çalışmak en iyisi olacaktır. Çünkü villalar büyük yaşam alanlarıdır ve tüm detaylarının ilmek ilmek işlenmesi gerekir.
 
Move Mimarlık ofisi olarak villa dekorasyonlarını talepleriniz doğrultusunda maksimum kalite ve konforu hedefleyerek hayata taşımaktayız. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya ofisimize ön görüşme için gelebilirsiniz.
 

23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.