Karanlık Zamanlar! Yeni Moda Cafe Tasarımları

  • Anasayfa
  • /
  • Karanlık Zamanlar! Yeni Moda Cafe Tasarımları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Karanlık Zamanlar! Yeni Moda Cafe Tasarımları

 Karanlık Zamanlar! Yeni Moda Cafe Tasarımları

Ankara iç mimar ofisleri arasında yenilikçi, çarpıcı ve modern çizgilerle cafe tasarımları yapan Move İç Mimarlık, müşterilerinin hayallerini süsleyen mekanları yaratmaktadır.  Cafelerde en son trendler neler? Firmamız cafe tasarımlarında güncel iç dekorasyon gelişmelerini çok sıkı biçimde takip etmektedir. Son modaya uygun ve çarpıcı iç dekorasyon çalışmalarımız ile %100 memnuniyet sağlamayı amaçlıyoruz.

Koyu Renkler, Vintage Tasarımlar!

2018 yılı itibariyle cafe iç mekan trendleri arasında koyu renkler daha ön plana çıkmaktadır. Parlak beyaz duvar boyaları artık pek tercih edilmemektedir. Bunun yerine duvar ve yer kaplamalarında daha cesur renklerin kullanıldığını söyleyebiliriz.

Ankara iç mimar firması olarak bu trendlere uygun birçok özgün tasarıma imza atıyoruz. Özellikle cafelerde renk olarak parlak siyah ( Jet black), navy blue, orman yeşili, kırmızı, pembe ve turkuaz seçeneklerini sıkça tercih ediyoruz.

Moda renklerin cafelerde kullanımı ortamda gizemli bir atmosfer yaratmaktadır. Karanlık renklerin cazibesi cafe müşterilerini daha çok cezbetmektedir.

Endüstriyel renkler ve tasarımlar olarak değerlendirilen stiller bu dönemde biraz demode kalmaktadır.

Vintage stili cafe tasarımlarımızda eskiye ait moda çizgileri modern desenlerle en iyi biçimde harmanlıyoruz. Move Mimarlık Ofisi olarak bu tarzda da iddiamızı konuşturuyoruz ve iyi bir referans listesine sahibiz.

Vintage ve etnik detayların günümüzün modern stiliyle iyi bir şekilde kombine edilmesi bu işte profesyonel uzmanlığı bulunan bir ekiple mümkündür. Bu nedenle firmamıza bu konu hakkında danışabilir ve istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Özgün, Zarif ve Şık Cafeler!

Ankara Move iç mimarlık ekibimiz büyük bir özenle en güzel desenleri, çizgileri, renkleri ve eşyaları cafeleriniz için kullanmaktadır. Cafelerin iç dekorasyonunun çarpıcılığı, insanlara verdiği mutluluk ve sağladığı konfor onların mekana daha sık gelmek ve vakit geçirmek istemelerini sağlar.

Cafe konsepti tam da müşterinin istekleriyle birebir uyuşmalıdır. Bu sebeple Move İç Mimarlık Ofisi ilk anda konsepti belirler; müşterinin ihtiyaçlarını, cafenin konumunu, hedef kitlesini, sektörünü vb. birçok unsuru detaylıca değerlendirir. Tasarımı buna uygun belirler. Ardından proje ve uygulama aşamalarına geçilir.

Move İç Mimarlık Ofisi, kafe projelerinin bir kısmını www.movemimarlik.com.tr web sitesi ana sayfasında sergilemektedir.

 

 

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.