Kafe Dekorasyon İç Mimar

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kafe Dekorasyon İç Mimar

Kafe Dekorasyon İç Mimar

Kafe için dekorasyon çalışmaları yapan Move Mimarlık ofisiyle görüşerek, rahat bir ortamın oluşturulması ve şık mekan tasarımına sahip olması için çalışma yapılıyor. Kafelerin boyutlarına, düzenlenebilecek tüm alanlarına dikkat edilerek, müşterileri rahatsız edecek her türlü detay ortadan kaldırılıyor. Hızlı bir şekilde servis yapılabilmesini sağlayan, müşterilerin birbirine çok yakın olmasının önüne geçilebilecek, müşterileri memnun edecek mekan tasarlanır.

Ankara’da iç mimar arayışlarınıza yanıt olarak her zaman için tüm dekorasyon çalışmaları için yararlanabileceğiniz Move Mimarlık tarafından planlar hazırlanıyor. Çok kısa süre içerisinde çalışmaların nasıl yapılması gerektiği planlanabildiği gibi, mobilyalar ve tasarımla ilgili diğer malzemeler de detaylandırılıyor. Bu sayede toplamda çalışma için ne kadar ücret ödenmesi gerektiği, çalışmalar başlamadan önce netleştirilmiş oluyor.

Kafeler İçin Dekorasyon Hizmeti

Kafelerin dekorasyonları yapılırken özellikle dekorasyonlarının mekanın temasına uygun olması gerekiyor. Hangi kültürün kafe – pub türünün yansıtılacağına uygun şekilde içeride bu duruma uygun eşyalara yer verilmelidir. Ayrıca mutfağın konumunun dikkatli bir şekilde seçilmesi, mekanın olumsuz bir kokuyla veya dolaşma durumuyla karşılaşılmadan değerlendirilebilmesi gerekiyor.

Şık Kafe Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

İç mimar danışmanlık Ankara ofisiyle birlikte Move Mimarlık tarafından şık bir kafenin, girişinden itibaren değerlendirilmesi sağlanıyor.  Işık yoğunluğu, ses sistemlerinin kalitesi, mekanın basık olmaması için yapılan incelemeler göz önünde bulundurularak tasarımın en kullanışlı yapıda olmasına dikkat ediliyor. Mobilyaların dizaynı, müşterilerin ve çalışanların mekan içerisinde gezebilmesini sağlayacak alanın oluşturulması için özel olarak eşyalar belirleniyor. 

Canlı Müzikli Kafe Dekorasyonu

iç mimarlık ve çevre tasarımı alanında uzmanlığı bulunan Move Mimarlık güvencesiyle son derece şık, rahat bir kafe tasarımının yapılması sağlanıyor.  Canlı müzik odaklı bir hizmet verecek olan kafe tipleri için özellikle hizmet sürecine uygun şekilde masaların dekorasyonunun yapılması gereklidir. Kafedeki müşterilerin müziği rahatlıkla duyabilecekleri mesafede olmalarına dikkat edilirken, tasarımın nasıl şekillendirilmesi gerektiği de önem kazanıyor.

Müşterilerin sırf müzik dinlemek için geldikleri bir ortamda arka masalara sesin kaliteli bir şekilde ulaştırılmasını engelleyen etkenler ortadan kaldırılıyor. Ses sitemleriyle ve ışıklandırmalarla birlikte ortamın hoş yapıda olması için çalışmalar yapılıyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.