İyi Uyku Deneyimine Sahip Bebek Yatak Odası

  • Anasayfa
  • /
  • İyi Uyku Deneyimine Sahip Bebek Yatak Odası
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İyi Uyku Deneyimine Sahip Bebek Yatak Odası

İYİ UYKU DENEYİMİNE SAHİP BEBEK YATAK ODASI

Bebek sahibi olmak ve küçük bir insan yetiştirmekle gelen kararlar sonsuzdur. Bu kararların bazıları oldukça korkutucu gelse de, size en az birinin kolay ve hatta eğlenceli hissedebileceğini söylemek için buradayız. İşte yeni bebeğinizin mutlu yerini bir araya getirirken bilmeniz gerekenler için rehberiniz. Bu alanı yaratırken yapabileceğiniz en önemli şey sizi gülümseten, rahatlamanızı ve eğlenmenizi sağlayan bir kreş tasarlamaktır. Sonuçta, odada çok fazla zaman geçireceksiniz. İşte, uyku deneyimi yüksek bir bebek yatak odası tasarımında olmazsa olmazlar!

BEBEK YATAK ODASI TASARIMINDA OLMAZSA OLMAZ UYKU DETAYLARI

BEŞİK

Beşik odadaki yatırım parçanız olmalıdır. Bunun geçici bir eşya olduğunu ve masrafa değmeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz, ancak birçok çocuk beş veya daha fazla yıl boyunca beşiklerinde uyuyor. Ayrıca, daha fazla çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız, sağlam bir karyola birkaç çocuk tarafından kullanılabilir.

Beşik'in tüm ABD güvenlik standartlarını karşıladığından emin olun. Burası vintage almak için bir yer değil ya da çocukluk beşiğinizi yeniden düzenlemek. Güvenlik standartları son on yılda büyük ölçüde gelişti ve bu, bebeğinizi yalnız bırakacağınız tek yer olduğundan, kaliteli bir bebek yatağına yatırım yapmak aklınıza değer.

Bazı yataklar çocuk yataklarına ve hatta tam boy yataklara dönüşür. Yürümeye başlayan bir demiryolu, küçük yaşlarda beşikten tırmanmaya başlayan bebekler için mükemmel bir seçenektir, ancak ikiz yatak için pek hazır değildir. Tam boy yatağa dönüşen bir karyola, ikinci bir bebek gelirse ve beşik isterse, önemli bir nokta olabilir.

Stil açısından, kişisel zevkinize uygun bir beşik seçin. Daha fazla çocuğunuz olacaksa, cinsiyetini nötr tutun.

BEŞİK YATAĞI

Bebek yatağı ve bebek karyolası, çocuk yuvalarının bir parçası olacak. Bu, eğlenmek ve kendi tarzınıza çekmek için harika bir yer. Aynı zamanda bir tema eklemek veya mekan için renk paleti oluşturmak için harika bir yer.

En azından 5-6 (mümkünse daha fazla) 5-6 yapraklık çarşaf takımına yatırım yaptığınızdan emin olun. Bazı günlerde kaç kez yaşayacağınız konusunda şoke olacaksınız. Ve sürekli çamaşır yıkamak istemiyorsanız, elinizde bol miktarda yedek çarşaf gerekir.

Beşik etekler genel görünüme katkıda bulunabilir, ancak daha modern beşik tasarımları için her zaman gerekli değildir. Daha geleneksel bir görünüm tercih ediyorsanız, kesinlikle bir etek ekleyin.

Bebeğin hassas cildini mutlu etmek için dokunuşa yumuşak ve % 100 pamuktan yatak takımları arayın.

BEBEK YATAK ODASI KİME YAPTIRILIR?

İyi bir bebek yatak odası tasarımı için hemen şimdi Move Mimarlıktan teklif alın!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.