İşlerinizi Kolaylaştıracak Banyo Tasarım Önerileri

  • Anasayfa
  • /
  • İşlerinizi Kolaylaştıracak Banyo Tasarım Önerileri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İşlerinizi Kolaylaştıracak Banyo Tasarım Önerileri

İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK BANYO TASARIMI ÖNERİLERİ

Nereden başlıyoruz? Banyolardan en önemli konu uyumdır. İç ve dış uyum çok önemlidir. Aslında, bunu başarmak sanılanın aksine çok kolaydır; İhtiyacınız olan her şeye sahipseniz ve gereksiz hiçbir şey yoksa zaten kendi kendinize iyi olacaksınız! En önemli olan da bu! Neye ihtiyacınız olduğunu düşünün ve sadece o zaman banyo tasarımını seçin. Move Mimarlık olarak bizler de banyo tasarımı seçiminize yardım edeceğiz! Öyleyse, süreci sistematik hale getirmeye çalışalım ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini önerelim:

BANYONUN İŞLEVSELLİĞİ NASIL ARTAR?

İŞLEVSELLİK

Alışkanlıklarını hatırla. Banyoda rahatlamayı seviyor musunuz yoksa duş almanız yeterli mi? Küçük bir odadaki duşun birçok avantajı vardır. Ve en önemlisi - tam teşekküllü bir çamaşır makinesi ve dolaplar için alan boşaltmaktadır.

Ciddi düşünün: genellikle iyi bir duş küçük bir banyodan daha iyidir!

DEPOLAMA

Banyoda kaos, ne yazık ki, tanıdık bir resimdir yer yer.

“Temizlenmiş” odanın, eşyaların dağıldığı yerden çok daha geniş göründüğünü fark ettiniz mi? Banyo istisna değildir.

Paketler, en belirgin yerlerde yan yana sıralara düzgün bir şekilde yerleştirilmiş olsalar bile - sonuç aynıdır. Bu nedenle, kullandıklarınızı kontrol edin ve ev kimyasalları ve ev eşyaları hakkında ihmal etmeyin. Yüzeyde uygun planlama ile sadece en gerekli olanıdır. Gerisi dolaplarda ve nişlerde! Gözün “yakaladığı” nesneler ne kadar küçük olursa, alanınız o kadar görsel olur.

RENK

İşlevsellikten daha az önemli değildir. Uyum ve ruh halinin özü budur.

Ve şunu söylemek istiyoruz: herhangi bir çiçekten korkmayın! Koyu renkli olanlar alanı azaltmaz aksine sanki örtüşürler, bu da banyonuzu daha rahat / samimi hale getirir.

Işık avantajları: tazelik ve hava katarlar. Bu nedenle, koyu ve açık renklerin karşıtlığı hakkında değil, renk hissi ve elde etmek istediğiniz şey hakkında konuşmak bile daha iyidir. Hiçbir rengin 2 metrekareyi 10'a çevirmeyeceğini ve hiçbir şeyin çiçek açan bir bahçedeki pencerelerin ve ilkbahar sabahı rüzgarının yerini tutamayacağını unutmayın. Bu nedenle, yanılsama değil, rahatlık yaratın.

Konfor, boşluktaki renklerin oranı ve kütleleridir. Kural basittir: vurgu rengi fazla olamaz, kontrast veya arka plan rengine eklenir.

Ve sizin için renk seçimi. Kendinizi dinleyin ve klişeleri körü körüne takip etmeyin.

BANYO TASARIMI KİME YAPTIRILIR?

En yenilikçi ve en iyi banyo tasarımı konularında Move Mimarlık’a başvurun iletişim bölümünden hemen bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.