İlham Verici Yemek Odası Tasarımları Yaratmak için Eğlenceli Fikirler

  • Anasayfa
  • /
  • İlham Verici Yemek Odası Tasarımları Yaratmak için Eğlenceli Fikirler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İlham Verici Yemek Odası Tasarımları Yaratmak için Eğlenceli Fikirler

İLHAM VERİCİ YEMEK ODASI TASARIMLARI YARATMAK İÇİN EĞLENCELİ FİKİRLER

Yemek odası tasarımları hakkında yazdığımız yazımız sizlerle. Soğuk havalarda ve sizi eğlendirmek isteyen havadaki hafif üşütmeyle ilgili bir şey var. Samimi sonbahardan ilham alan yemekler hazırlarken arkadaşlarınız ve ailenizin tadını çıkarmanın rahat çekiciliği oldukça önemlidir. Yemek masanızın düşmesi evinizin mevsim değişimini de yansıtmalıdır.

Aydınlık ve ışıl ışıl yaz renk paletleri masalardan kalkar, sonbahar yapraklarının zengin tonları ve taze hasat sebzeleri yemek masasında bir şov için adeta görücüye çıkar. Sonbaharda bir araya gelmeniz için şenlikli bir yemek masası hazırlamaya çalışıyorsanız, denemeniz için size birkaç fikir sunduk.

YEMEK ODASI TASARIMLARI İÇİN DOĞADAN İLHAM ALIN!

Zekice motifleri olan sofralardan güzel organik malzemelere, sofra bu ilham verici unsurları koordineli bir şekilde bir araya getirme yeri. Konuklarınızın yemek yemek istediğinden emin olabileceğiniz bir merkez yaratın! Portakal, kahverengi ve altın renkli taze elmalar, portakallar, fındıklar ve şenlikli şekerlerden, beklenmedik yeşillikler, beyazlar ve geleneksel portakallarda renkli su kabakları sergilemeye kadar, akşam yemeği masanızın akşam konuşması olacağından emin olabilirsiniz.

GÖZ ALICI BİR BÜFE MASASI OLUŞTURUN

Bu sonbaharda eğlenirken, yemek masasının güzel süslemeler gösterecek tek yer olmadığını unutmayın. Büfe ve gusto için gidilecek mükemmel yerlerdir! Göz alıcı bir ekran için bahçenizdeki değişen yapraklı ağaçlarınızdan uzun somun ekmek, uzun dallar veya dallar görüntülemek için kasırga vazoları, uzun dekoratif vazolar ve hatta sepetleri kullanın. Unutma, resmi olmak zorunda değil. Düşmek, doğayı içeriye sokmak ve değişen mevsimleri arkadaşlarınız ve ailenizle kutlamakla ilgili.

OTURMA DENEYİMLERİNİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Mevsimsel yer ayarlayarak herkesin seveceği fikirleri hatırlamak için bir akşam oluşturun. Kurutulmuş yaprakları alın ve konukların adını altın metal kalemle süsleyin. Çok sayıda masadan oluşan geniş bir toplantı yapıyorsanız, masa numaralarını her yaprağa da listeleyebilirsiniz. Çocuklar için daha küçük yapraklar kullanın ve yemek masasının etrafına dağılmış temayı yapmak için çıplak yapraklar kullanın. Her küçük ayrıntıyı hatırlıyormuş gibi hissetmek, konuklarınızdan daha iyi bir şey olamaz!

TATLI ZAMANI GELDİ Mİ?

Düşen bir toplantıda tatlıyı düşündüğünüzde, muhtemelen sadece neye hizmet edeceğiniz hakkında düşünürsünüz, ancak konuklarınız için çizilen bir sonbahar temalı masa oluşturmayı da unutmayın. Koyu kahverengiler, bej renklerle evlenen çikolata esintili renkler ve doğal renkler nefis tatlılarınız için harika bir zemin oluşturuyor. Bir çuval bezi kumaş masa örtüsü ile süsleyin ve nefis lezzetlerinizi tamamlayan peçeteler ve tatlı tabakları ile katman yapın!

Bu sonbaharda misafir davet etmeye hazır mısın? Devam edin, davetiyenizi davet edin ve dekorasyona devam edin. Sonbahar dekorasyonunun güzelliği, tüm mevsim boyunca devam edebilmesidir. Resmi bir yemek odası bulunanlar için eğlenceli olmadığına dair endişelenmenize gerek yok. Bir akşam yemeği partisi bekliyormuşsunuz gibi masayı dekore edin! Güzel renkler, organik merkez fikirleri ve ilham verici unsurlar, tüm mevsim boyunca seveceğiniz sonbahar temasını yaratacak.

EN İYİ YEMEK ODASI TASARIMLARI KİME YAPTIRILIR?

Yemek odası tasarımları için en yaratıcı fikirleri Move Mimarlık’a yaptırabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.