İlham Verici 5 Tavan Arası Banyo Tasarımı

  • Anasayfa
  • /
  • İlham Verici 5 Tavan Arası Banyo Tasarımı
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İlham Verici 5 Tavan Arası Banyo Tasarımı

İLHAM VERİCİ 5 TAVAN ARASI BANYO TASARIMI

Şık banyo bugün oturma odasının düzeniyle aynı ağırlığı verdiğimiz karakterli harika bir iç mekan tasarım alanıdır. Aynı zamanda zevklerimize uyan ve etkili bir şekilde rahatlamanızı sağlayan tamamen kişiselleştirilmiş bir alandır. Öyleyse, aynı zamanda yılın başındaki trendlere uygun olan ve bireysel ihtiyaçlarımıza uyarlanacak olan banyo tasarımı nasıl olmalıdır?

İşte ilham verici 5 ipucu!

MÜKEMMEL BANYO TASARIMI İÇİN 5 İPUCU

MAT VE SİYAHI KULLANIN

İç mimarideki trendler değişiyor. Bazen, sadece bir mevsim içinde dahi 180 derece değişebilen trendler görüyoruz. Bu değişimin en çarpıcı örneklerinden birisi, yıllardır baskın biçimde süren beyaz modasının aksine bir anda ortaya çıkan ve popülerliği baskın hale gelen siyah ve matın eşsiz uyumudur. Zeminlere ve duvarlara uygulanan mat siyah dekorlar banyonun yekpare mermer bir bloktan oluştuğu izlenimini yaratır. Sadece modaya uymak için değil aynı zamanda gizemli ve zamansız şıklığın olduğu bir banyo yaratmanın güvenilir bir yoludur.

YAŞAYAN MERCAN

Bu sene sadece beyazdan siyaha bir kopuş yok, aynı zamanda pastel renklere doğru bir yönelim var. Pantone Color Institute tarafından seçilen ve dünya renk trendlerinde zirveyi zorlayan renklerden birisi Living Coral’dır. Doğal dünyaya ait bu sıcak renk hem enerjik hem de narindir. Bu sayede canlandırıcı bir atmosfer yaratabilir.

EKLEKTİK BANYOLAR

Yılın başlangıcındaki en sıcak trendlerden birisi de eklektizmdir. Banyoyu tasarlamaya nerden başlanır? Çeşitli unsurları bir araya getiren bu stil, içinde çirkinliğe yol açan karışıklıklar olmamasını gerektirir. Uygun görülmeyen renk, şekil ve tasarımların uygun bir kombinasyonu ile uyumlu ve etkili bir bütün yaratabiliriz. Gelenek ve modernitenin birleşimi eklektik bir banyoyu donatmanın kanıtlanmış bir yoludur. Modern ve aydınlık bir banyoda iç mekana eşsiz bir karakter kazandırmak için rafine aksesuarları Retro tarzda duvarlara monte etmek yeterlidir.

EVİNİZ SPA MERKEZİNİZ OLSUN

Şık bir banyo aslında bedenimizi ve zihnimizi tamamen rahatlattığımız bir banyodur. İşlevsel bir duş, rahat ve estetik olsa dahi tam anlamıyla fiziksel bir rahatlama sağlamaz. Eğer banyonuzda yeterli alanınız varsa geleneksel tarzda Retro bir küvet banyonuzda güzel gözükecektir. Modern bir banyo tasarımı için aeorodinamik veya kübik bir şekle sahip minimalist bir model seçin.

ALTIN AKSESUARLAR VE ÇEKİCİ DOKUNUŞLAR

2019’daki yeni bir trend de bu yıl moda olan siyahlarla kusursuz biçimde birleştirilebilecek olan altın aksesuarlardır. Banyoda kullanmanız için pek çok altın eşya fikri vardır. Altın ayna çerçeveleri ve aydınlatma elemanlarından altın mobilya dekorlarına ve eski altın rengindeki dekoratif bataryalara kadar kullanılabilirler. Bu mükemmel aksesuarlar banyonuza asil bir karakter kazandırır. Bu sayede büyüleyici sihirlerin zevkine mükemmel şekilde uyarlar.

BANYO TASARIMI KİME YAPTIRILIR?

Move mimarlık olarak sizlere en şık banyo tasarımı seçeneklerini sunuyoruz. Başarılı referanslarımız ve uygun fiyat seçeneklerimizle bizlerle çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınızda tasarladığınız fikirleri bizlerle paylaşarak bizim de ; Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile harmanladığımız fikirleri ortaya birlikte koyalım ve sizler için en iyi projeyi tasarlayalım.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.