İkonik ve Cool! İş Yeri İç Mimarlığında Popüler Seçimler

  • Anasayfa
  • /
  • İkonik ve Cool! İş Yeri İç Mimarlığında Popüler Seçimler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İkonik ve Cool! İş Yeri İç Mimarlığında Popüler Seçimler

İkonik ve Cool! İş Yeri İç Mimarlığında Popüler Seçimler

iç mimarlık firmaları arasında güvenilir, eşsiz ve modern bir hizmetle müşterilerimizin hayallerini gerçeğe çeviriyoruz. İş ve hizmet kalitesiyle dikkat çeken Move İç Mimarlık Ofisi ofis tasarımları ile göz kamaştırıyor! İş yerindeki verimliliği arttırmanın, huzurlu ve keyifli şekilde çalışmanın yollarından biri iç dekorasyondan geçmektedir. İç dekorasyon firmanın alanı, çalışanları ve ihtiyaçları ile ne kadar uygun biçimde yapılırsa projeden o kadar iyi sonuç alınacaktır.

Yenilikçi, Modern ve Havalı Tasarımlar

Ankara iç mimarlar odası üyesi olan Move Mimarlık Ofisi birçok mekan için tasarım ve uygulama hizmeti sunmaktadır. Bunlardan en öne çıkanları arasında iş yeri iç dekorasyonları yer alır.

İş yerleri insanların vakitlerinin çoğunu geçirdikleri yer olduğundan nasıl bir enerjiye sahip olduğu büyük önem taşıyor. Firmamız günümüz iş yeri dekorasyon trendlerine uygun çizgilerde ilerlemeyi tercih ediyor ve kendi özgün fikirleri ile tasarımını gerçekleştiriyor.

Yenilikçi desenler ile ofisleri göz alıcı mekanlar haline getiren Move İç Mimarlık aynı zamanda sarı, turuncu, beyaz ve aydınlık renkler kullanmayı ön plana çıkartıyor. Tabiki renk kullanımı özellikle iş yerinin sektörüyle yakından ilgilidir; reklam ajansları renkli tasarımlar için daha uygundur. Çoğu iş yeri ise genellikle çalışanların dikkatini dağıtmayacak, sakin, ciddi bir havası olan cool tonlar için uygundur.

Ferahlık, konfor ve güvenilir bir görünüm ofislerde tercih edilmektedir. Yapılan iç dekorasyonun firmanın kimliğini yansıtacağı dikkate alınmaktadır.

Ofislerde Artık Çok Daha Fazla Cam Var!

Ofislerin modern çizgilerde tasarlanması ile ilgili olarak artık çok daha fazla cam kullanıldığı da gözlemlenebilir. Camların ofislerde bu kadar çok tercih edilmelerinin nedeni ise başta mekanın daha büyük ve ferah görülmesinin amaçlanmıştır.

Bir ortam ne kadar ferahsa insanlar orada o kadar rahat ve huzurlu hissedeceklerdir. Ayrıca mekan daha estetik bir görünüme kavuşur. Eskiden ofis tasarımlarında duvarlar daha fazla yer kaplamaktaydı artık camlı bölmelerin bulunduğu iç dekorasyon projeleri trend haline gelmiştir. Camlar insanların birbirlerini de görmelerini sağlar; iletişim daha güçlü hale gelir.

Ankara iç mimar tavsiye için Move Mimarlık Ofisi ile iletişime geçebilir, istediğiniz her şeyi danışabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.