Iddylic (Pastoral) Yazlık Evler Ada Mavisi ile!

  • Anasayfa
  • /
  • Iddylic (Pastoral) Yazlık Evler Ada Mavisi ile!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Iddylic (Pastoral) Yazlık Evler Ada Mavisi ile!

Iddylic (Pastoral) Yazlık Evler Ada Mavisi ile!

Ankara iç mimar dekorasyon firması olarak Move Mimarlık Ofisi, her türlü mekanınıza hayal ettiğiniz değişikliği getirebilir! Sosyal alanlardan, evlere, okuldan işyerlerine ve alışveriş merkezlerine kadar birçok mekan ile çalışan firmamız iç dekorasyonda çok tecrübeli bir mimar ekibi ile hizmet vermektedir. Özellikle yazlık evlerinizin renkleri ve dekorları kışlık evlerden çok daha farklı dizaynda tasarlanır.

Mavi ve Beyazın Muhteşem Uyumu!

İç mimarlık firmaları arasında güçlü tasarımları, yaratıcı fikirleri ve güvenilir hizmeti ile Move İç Mimarlık projelerini başarıya ulaştırmaktadır. Yazlık evler insanların en mutlu oldukları, keyifli ve huzurlu vakit geçirdikleri mekanlar arasındadır. Güneşin, kumun ve yazın keyfini çıkarmak için birebir olan yazlık evler için iç dekor tasarımı önemlidir. Yazlık ev tasarımlarında çok renkli seçimlerin pek doğru olduğunu söyleyemeyiz çünkü fazla canlı renk kullanımı ortamı daha enerjik hale getirir. Yazlık evlerde ise genellikle daha sakin, ferah ve huzurlu bir atmosfer tercih edilmektedir. Aynı şekilde mobilyalar da hantal olmamaktadır. Mümkün olduğu kadar az eşya, minimalist bir stil ve sade renkler kullanılmaktadır. Beyaz ve mavi yazlık evler için çok ideal iki renktir. İlk önce ülkemizin tatil cennetlerinden olan Ege ve Akdeniz evlerinin birçoğu mavi-beyazdır. Bu renkler direkt olarak insanlarda tatili çağrıştırmaktadır. Denizi de hatırlatan mavi rengi çoğunlukla açık tonda tercih edilir. Önemli bir ayrıntı da mavinin ana dekordan ziyada yardımcı unsur olarak tasarımda kullanılmasıdır.

Beyaz Duvarlar, Mavi Aksesuarlar!

Yazlık evlerde duvarlarda beyazın kullanılması çok doğru bir seçimdir. Hem istenen yaza özel ferahlık sağlanır hem de beyaz rengi sıcağı fazla çekmez. Mavi ile çok iyi bir estetik görünüm yaratan beyaz ana dekor rengi olarak yazlık ev tasarımlarımızda ön plana çıkar. Açık mavi rengini daha çok yastıklarda, masa örtüsünde, havlularda, küçük süs eşyalarında ve bunlar gibi ayrıntılarda kullanabilirsiniz. Ankara iç mimar fiyatları şirketimizde oldukça uygundur. Müşterinin ihtiyaçları ve istekleri, mekanın büyüklüğü, türü, özel tasarım talepleri, mobilyalar vb. fiyatların belirlenmesinde etkendir. Move İç Mimarlık Ofisi hayalinizdeki yazlık evi en kısa sürede size sunacaktır.            


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.