İçinizi Isıtacak 5 Klasik Yemek Odası Takımı

  • Anasayfa
  • /
  • İçinizi Isıtacak 5 Klasik Yemek Odası Takımı
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İçinizi Isıtacak 5 Klasik Yemek Odası Takımı

İçinizi Isıtacak 5 Klasik Yemek Odası Takımı

Son dönemlerde yemek odası takımı tasarımlarında eskiye dönüş başladı. Bu geriye dönüşün en büyük 5 temsilcisi ise şu şekilde sıralanıyor.

  • Tamamen doğal malzemeden yapılan ve işçiliğin çok ön plana çıktığı yemek odası takımları.
  • Doğal malzeme ve konforun bir arada kullanıcıya sunulduğu yemek odaları.
  • Eski ve yeninin bir birleşimi olarak takımın bazı bölümlerinin tamamen doğal ürünlerden bazı bölümlerinin ise doğal dokuya uygun yeni malzemelerden yapıldığı takımlar.
  • Yeni nesil teknolojiler ile geliştirilmiş mobilya ürünlerinin doğal renkler ile bezendiği takımlar.
  • Tamamen yeni nesil olan ancak yapı olarak klasik görünümü benimseyen yemek odası takımı.

Klasik Yemek Odası Takımları Bu Aralar Çok Popüler

Uzun yıllar boyunca evleri süsleyen ancak 2000 li yılların başından itibaren gelişen teknoloji ile birlikte yerini modern yemek odası takımlarına bırakan klasik yemek odaları son dönemde yeniden revaçta. Özel konut iç mimarlık desteği alan pek çok kişi yemek odalarında klasik tarzda ürünleri tercih ediyor. Klasik tarz denildiğinde ise akla doğal ürünlerin ve renklerin ağırlıkta olduğu masa ve konsollar geliyor. Cam ve aynalar ile bezenmiş ahşap konsolların yanı sıra tamamen ahşaptan yapılmış ve asimetrik kesim tarzı kullanılarak oluşturulmuş yemek odası takımları büyük dikkat çekiyor.

Popüler Yemek Odası Takımları

Son yıllarda popüler olan yemek odası takımları genel olarak eski ve yeninin bir birleşimini insanlara sunuyor. Klasik yemek odalarının doğal havasını alarak modern parçalar ile birleştiren takımlar son yıllarda çok rağbet görmeye başladı. Diğer taraftan keskin çizgilerden vazgeçen pek çok modern ürün de asimetrik şekilde yaptığı masa ve sandalyeler ile pek çok evin yemek odasını süslemeyi başarıyor. Bu noktada sizin ve eviniz için en uygun olan yemek odası takımı çeşitlerini Movemimarlık olarak sizlere sunuyoruz. Uzun yıllardır siz müşterilerimize iç mimarlık ve dekorasyon alanında destek oluyoruz. Sizde hem internet sitemiz üzerinden hem de şubemizi ziyaret ederek uzman personelimiz ile görüşebilir ve evinizi en modern şekilde dekore edebilirsiniz. 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.