İç Mimarlıkta Vizyon

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimarlıkta Vizyon

 İç Mimarlıkta Vizyon

İç mimarlık, hem en zevkli hem de en zor mesleklerden bir tanesidir. Bir iç mimarın başarısı, o işten duyduğu heyecan ve sahip olduğu vizyon ile doğru orantılı olmaktadır. Move İç Mimarlık ofisimiz ve çalışmalarımız açısından konuşursak bizim ilk hedefimiz araştırmacı ve yenilikçi olmaktır. Alışılagelmiş, sıradan projeler bizim projelerimiz ve hedeflerimiz arasında yer almamaktadır.

Move İç Mimarlık olarak vizyonumuz müşterilerin istekleri doğrultusunda yenilikçi, modern ve konforlu tasarımlara imza atmaktır. Çağdaş vizyonumuz ile yıllar süren deneyimlerimiz birleştiğinde de ortaya çok başarılı çalışmalar çıkmaktadır. "iç mimarlık firması" olan move mimarlık ofisi Ankara'nın en iyi iç mimarlık firmalarından biridir.

Bir İç Mimarda Bulunması Gereken Özellikler

İç mimarlık, tasarımı yapan kişinin deneyimleri ve hayal gücü ile şekillendirilebilen bir meslektir. Yani bir iç mimar ne kadar iyi eğitim alırsa alsın, hayal gücü gelişmemişse, vizyonu geniş değilse ve deneyimi yoksa projelerin başarı ile tamamlanacağı düşünülemez.

Move Mimarlık ekibi olarak öncelikle sizin düşüncelerinize önem veriyoruz. Yani projelerimize ilk imzayı müşterilerimiz atmaktadır. Örnek üzerinden ilerleyelim. Bir ev tasarımı düşünün. Ev sakinleri evin sportif bir havada, sade tasarımlarla yapılmasını isterken, biz gayet gösterişli ve ışıl ışıl bir tasarım yaparsak, proje dünyanın en güzel projesi bile olsa, müşteri açısından hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Bu durumda başarısız olunacaktır. Böyle şeylerin yaşanmaması için müşterilerimizin istekleri bizim için her şeyden önce gelir.

Proje aşamasında da müşterilerimizin desteğini almak bizim için çok önemlidir. Çünkü projelerin belirli adımları vardır. Özellikle iç mimarisinde bu durumun daha fazla adımdan oluştuğunu söyleyebiliriz. Bahsettiğimiz adımlar da birbiri ile bağlantılıdır. Bu nedenle de bir sonraki tasarım adımına geçmeden önce müşterilerle projeyi paylaşmak ve fikir almak, projenin başarılı olabilmesini sağlayan en önemli durumlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.