İç Mimarlık Nerelerde Önemli

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mimarlık Nerelerde Önemli
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimarlık Nerelerde Önemli

Günümüzde gelişen teknoloji gelişmeleri ile iç mimarlık önem kazanmıştır. Eski dönemlerde doğaya karşı kendini korumak amacı ile yapılan yapılar zaman geçtikçe konfor alanı haline gelmiştir.

İç Mimarlık Nerelerde Önemli?

Günümüzde gelişen teknoloji gelişmeleri ile iç mimarlık önem kazanmıştır. Eski dönemlerde doğaya karşı kendini korumak amacı ile yapılan yapılar zaman geçtikçe konfor alanı haline gelmiştir. İnsanoğlu zamanının çoğunu duvarlar arasında geçirmeye başlayınca buraları kendi zevklerine uygun şekilde dekore etmeyi öğrenmişlerdir. Move mimarlık günümüz Ankara’sında sizler için bu görevi yürütmektedir. Nitelikli çalışanları ile beraber yüksek hayal gücü ve estetik zevkleri ile iç mekân tasarımı yapmaktadırlar. Avend Beytepe konutları firma tarafından iç mimarisi şekillendirilen önemli yapılardan biridir. İç mekân tasarımında kullanılan siyah ve gri geçiş tonları ile hem klasik hem de modern bir görüntü elde edilebilmiş. Mutfakta kullanılan modern detaylar ile salonda kullanılan klasik dekorasyon birbirini tamamlar vaziyettedir. Duvarlarda kullanılan krem tonları mekâna sıcak bir hava katacak şekilde boyanmıştır. Yüksek pencereleri ve minimal dekorasyonları ile manzara keyfinize zevk katılmıştır.

İç Mimarlığın Gelişimindeki Faktörler

İç mimari gelişen koşullarda daha konforlu alanlar yaratmak için çalışan bir meslek koludur. Kendi zevkinizi yansıtabileceğiniz eviniz veya iş yerinizde daha verimli günler geçirebileceksiniz. Boya renklerinin mekândaki uyumu veya eşyaların birbiri ile olan geçişi iç mimaride oldukça önemli detaylardır. Oldukça gelişmiş bir zevk ve hayal gücü gerektiren dekorasyon işinde iç mimarların oldukça büyük payı bulunmaktadır.

İç Mimarlık ve Ankara

Ankara’nın eşsiz manzarasını gören Santra Ankara yapıları sadelik ve şıklığın buluştuğu nokta olmuştur. Move Holding iç mimarisi ile şekillendirilen iç tasarımı ile görenleri büyüleyen yapı, sahiplerine inanılmaz konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Açık renkte tercih edilen mobilyaları ve koyu renkli dolapları ile harika bir renk geçişi sağlanan yapıda şıklık ve sadeliğin buluştuğu görülüyor. Ankara’nın nefis manzarasını gören yapı özenle seçilen tablolar ve dekoratif malzemeleri ile harika bir bütün oluşturuyor. Gri renkli duvarları harika bir renk geçişi sağlıyor ve inanılmaz modern bir görüntü sergiliyor. Kullanılan aydınlatmalardaki eskiden yeniye olan o nefis geçiş ortama farklı bir ambiyans katıyor. Yapının tasarımcıları olan Move mimarlık her gün yepyeni çalışmaları ile gündeme gelmeye devam ediyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.