İç Mimarlık Firmalarından Ankara Move İç Mimarlık Ofisi

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mimarlık Firmalarından Ankara Move İç Mimarlık Ofisi
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimarlık  Firmalarından Ankara Move İç Mimarlık Ofisi

İç Mimarlık  Firmalarından Ankaradaki İç Mimarlık Ofislerinden Ankara Move İç Mimarlık hizmetleri ile iç mekanların en çok kullanılan alanlarını bambaşka bir forma dönüştürebilirsiniz. Bunun için işe evde en çok kullanılan alanlardan biri olan mutfaklardan başlayabilirsiniz. Mutfak tezgahlarını yerleştireceğiniz ışıklar çok daha gösterişli bir hava oluşturmaya yardımcı olur. Özellikle örnek daire tasarımı yapıyorsanız, dairenizin kişinin evi gibi hissetmesini sağlamak için alıcıların hayal gücünü geliştirmek işletmeniz için oldukça önemlidir. Bu nedenle özellikle örnek daire tasarımlarında yemek masasında servis açılabilir dokunuşları gerçekleştirdiğiniz alanlar, tüketicilerin beklentilerini doğru bir şekilde karşılar ve daha rahat bir şekilde hayal kurabilmeleri ne olanak tanır.

İç Mimarlık Tasarım Alanları

İç mimarlık tasarım alanları ortamların akustik dengesinin korunmasına yardımcı olur. İç mekanların çok daha ferah görünmesini sağlamak için mavi tonlarını tercih edebilirsiniz. Kalıcı ve zamansız olarak lanse edilen mavi rengi, gökyüzünü ifade eden benzersiz bir etkiye sahiptir. İç tasarımcılarının gözdesi arasında bulunan bu renk, halılardan mutfak dolaplarına, dekorasyon ürünlerinden mobilyalara kadar çok değişik alanlarda kullanılabilir. Eğer mavi rengini mobilyalarınızda kullanmak istiyorsanız kadife bir kumaşlı koltukta değerlendirebilirsiniz. Sıcakta tonlu aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz bu alan, oturma odasında veya salonda da değerlendirilebilir. Duvarınızın bir bölümünü maviye boyayarak alan vurgusunu mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İç Mimarlık Tasarım Hizmetleri

İç mimarlık tasarım hizmetleri kapsamında dekore edeceğiniz alanların bir bütünlük oluşturmasına özen göstermelisiniz. Banyonuzda, banyo dolaplarında tercih edebileceğiniz bu renk, çok çeşitli şekillerde kullanılabilir. Mutfak dolaplarında da lüks bir görünümün oluşmasına yardımcı olan tasarımlar, halılardan yatak odası aksesuarlarına kadar zengin bir çeşitlilikte sizlere sunulur. Mavi, gökyüzünü temsil ettiği için kış bahçesi ve balkonlarda da tercih edilebilir. Bu alanların korunaklı olması içi açılır kapanır pencereleri tercih edebilirsiniz. Açılır kapanır pencerelere sahip olmanız, ısı izolasyonun da sağlanmasına yardımcı olur. Duvar ve zemin kaplamalarında önem vererek alanların görünümünü iyileştirebilirsiniz. Özellikle iç mekanlarda ve balkonlarda tercih edebileceğiniz bitkiler farklı bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Bu nedenle iç mekanlarda bitki kombinasyonlarını tercih ederek ideal yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.