İç Mimarlık Firmaları İle Yeni Nesil Dekorasyonlar

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mimarlık Firmaları İle Yeni Nesil Dekorasyonlar
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimarlık Firmaları İle Yeni Nesil Dekorasyonlar

İç Mimarlık Firmaları İle Yeni Nesil Dekorasyonlar

Bir zamanların yalnızca tek bir yerden aydınlatılan, sert halılı klasik Türk tipi evlerinin artık çoktan nesli tükenmiş durumdadır. Kişiler artık, birkaç farklı spotlarla aydınlatılan, masa lambaları gibi detayların kullanıldığı dekorasyonlara yönelmektedirler. Bu tarz dekorasyon konusunda, uzman olmak da, daha yenilikçi ve yaratıcı bir perspektife sahip olmayı gerektirecektir. Yaratıcılık, kişilerin, bir nesneyi olduğundan daha farklı bir boyutta kavrayabilme yetenekleridir. Yenilikçi iç mimarların yapmakta olduğu da tam olarak aslında budur. iç mimarlık firmaları arasında yer alan, Move Mimarlık, kişilerin taleplerini bu doğrultuda karşılar. Artık, çok yastıklı koltukların, karmaşık ve tehlikeli vitrinlerin, boyutu küçük olan odalara konuşlanmış, odayı olduğundan daha da küçük gösteren rengarenk mobilyaların sonunun geldiğini düşünüyorsanız, sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Geri Dönüştürülmüş Dekorasyonlar

Günümüzün en büyük hastalığı olan tüketim çılgınlığına aslında ev dizaynı esnasında, yaratıcı, geri dönüştürülmüş dekorasyonlarla bir nebze de olsa son verilebilir. Günümüzün en çok moda olan dekorasyon çeşitlerinden bir tanesi de, kişilerin kullanmadıkları eşyaları farklı metalar haline getirerek, şık ve kaliteli görünümler elde etmeleridir. Bu tarz dekorasyonlara örnek olarak, eski ve kullanılmayan ayakkabıların içerisinde yetiştirilen minik bitkiler örnek verilebilir. Bu bitkiler hem kullanılmayan bir eşyayı dönüştürmenizi sağlayacaktır hem de salonunuzun ya da mutfağınızın bir köşesinde farklı bir ambiyans yaratacaktır. Bu tarz dekorasyonlar, kişilere ek bir masraf yapmalarının da önüne geçmiş olacaktır.

Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyonlar

 iç mimarlık firmaları arayanlar arasında özellikle, yeni evlenmiş çiftler yer almaktadır. Kişiler, yeni bir konut edinmenin heyecanıyla, en güzel olan ev dekorasyonuna sahip olmak istemektedirler. Firmamızı tercih eden yeni evli çiftler, iç mimarlarımızın sürdürülebilirliği olan, enerjik ve dinamik tasarımlarından memnun kalmaktadırlar. Günümüzde oldukça popüler olan, daha çok pembe ve tonlarının hakim olduğu ev dekorasyonları ya da daha şık fakat pastel tonlarla döşenmiş, kahverengi tonlarda mobilyaların ağırlıkta olduğu tarzlarda, müşterilerin tercihlerine göre değişiklik gösterecek dizayn seçenekleriyle, Move Mimarlık yeni evli çiftlerin mutlu günlerinde yanlarındadır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.