İç Mimarlık Ev Dekorasyonu

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mimarlık Ev Dekorasyonu
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimarlık Ev Dekorasyonu

İç Mimarlık Ev Dekorasyonu

Firmamız tecrübesi, uzman kadrosu ve yenilikçi anlayışı ile iç mimarlık ev dekorasyonu noktasında profesyonel hizmet veriyor. Dekorasyon bir estetik anlayışı olduğundan ve herkesin zevkleri farklı olduğundan dolayı tek bir dekorasyon şekli olması zaten mümkün değil. Ayrıca aynı tarzlara getirilen farklı yorumlarla da şık bir tasarım sağlanabilir. Sizlere önerimiz tasarımda öncelikli olarak trend olan renkleri araştırmanız. Dekorasyon yapacağınız mekânda bulunan büyük parçalar özellikle bu renklerden seçilebilir. Koltuklarınızı açık renkli seçiyorsanız hareketli kumaşlardan oluşan kırlentler ile mekâna hareket katabilirsiniz. Perde seçimi de oldukça zordur. Tek renkli ya da geometrik desenlerden oluşan perdeler son yılların trendi oluyor.

Ev Dekorasyonu İçin İpuçları

İç mimarlık ev dekorasyonu için aydınlatmalara da dikkat etmek gerekiyor. Metal çubukların yer aldığı avizeler son yılların modası olurken ahşap avizeler de halatlar ile birleştirildiğinde ortama farklı bir hava katıyor. Duvarları farklı bir renge boyamak istiyorsanız açık renkler tercih edebilir ve yalnızca bir duvarda farklı bir renk uygulayabilirsiniz. Ayrıca yine minimal desenlerden oluşan duvar kâğıtları ile de odanın sakinliğini koruyabilirsiniz. Modern bir dekorasyon istiyorsanız yer döşemelerinizi ahşaptan yana kullanmayın. Fakat geleneksel bir dekorasyon tarzı benimsiyorsanız ahşap zeminler size göre olacaktır. Mermerden ya da granitten imal edilen tezgâhlar ve banyolar hala modası geçmeyenler arasında. Seçeceğiniz mermerlerin damarlarının duvar rengi ile uyumlu olmasına da özen gösterebilirsiniz.

Move Mimarlık Farkı İle Ev Dekorasyonu

Duvarlara ayna döşemeye ne dersiniz? İç mimarlık ev dekorasyonu önerileri arasında muhakkak ayna kullanımı geliyor. Aynalar ışığı kırdığı için ortamı daha aydınlık gösterecektir. Pencerelerin çok fazla kapatılmaması doğal ışığı almak için önemlidir. Bu yılın da trendi muhakkak mermer olacak. Mermer görünümlü yemek masaları, mutfak masaları ve sehpalar metal ayaklar ile bezendiğinde şık bir görünüm sunmaya devam ediyor. Evde dağınıklık ve karmaşaya mahal vermeyen mermer deseni bambular ile birlikte kullanıldığında ortamın doğal görünmesine yardımcı oluyor. Ayrıca amniyansa uygun bitki seçimi ve bitkiler için de dekoratif saksılar tercih edilerek mükemmel bir tasarıma imza atılabilir.

Move Mimarlık olarak iç mimarlık ev dekorasyonu noktasında cebinizi yormayacak mükemmel tasarımlarımızdan yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz..

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.