İç Mimarlık

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimarlık

İç mimarlık ülkemizde eğitimi verilen özgün bir meslek dalıdır. Özet olarak gelişen mimari yapılarla insan hayatını daha konforlu hale getirmeye uğraşır.

İç  Mimarlık

İç mimarlık ülkemizde eğitimi verilen özgün bir meslek dalıdır. Özet olarak gelişen mimari yapılarla insan hayatını daha konforlu hale getirmeye uğraşır. Yaptığı yenilikçi ve özgün çalışmalar ile birlikte farklı tasarımlarla daha modern yapıların üretilmesine yardımcı olmaktadır. İç mimari alanında Ankara’nın en iyi iç mimarlık şirketlerinden biri olan Move iç mimarlık bu konuda sizlere eşsiz eserler sunmaktadır. Beysu Konakları firma tarafından iç tasarımı yapılan gözde projelerden biridir. Çift salonlu tasarımı ile evin ferahlığı daha da arttırılmıştır. Mahremiyet en üst seviyede tutulmuştur. Buna yönelik olarak ebeveyn odasının koridoru ile çocuk odalarının koridoru farklı yerlerde yapılmıştır. Bir yandan gölet manzarası görürken evin diğer yanı eşsiz Ankara manzarası ile karşı karşıya kalacak şekilde tasarlanmıştır.

İç Mimari Alanında Yapılan Yenilikler

İç mimarlığın ülkemizde en üst düzeyde geliştiği şehirlerden biri Ankara’dır. Ankara’ da iç mimarlık alanında çalışıp yepyeni yapılar üretilmesine katkılar sağlayan Move mimarlık Bilkent Bahçe Konutları ile sizlere yepyeni bir konfor alanı sunmuştur. Ankara’nın en prestijli projelerinden olan bu yapıların iç mimarisi holding tarafından en yüksek dikkat ile planlamıştır. Bu konutlar ile yaşam kalitenizi arttıracak ve hayatınızdaki pozitif değişime sizler de şahit olacaksınız. Çocuklu veya çocuksuz her türden aileler için tasarlanan bu yapılar ile iç mimari alanında yeni soluklar getirilmiştir.

İç Mimarlık ve Move Holding

İç mimari alanında Ankara’ya yeni bir soluk getiren holding Kuzu Kumru yapıları ile kendisini kanıtlamıştır. Bu konutlarda duvarların beyaz renkli oluşu yapıya modern ve ferah bir hava katmıştır. Modern bir yapıya sahip olan yapının iç mimarisinde minimal tasarımlar dikkat çekmektedir. Yüksek ve büyük pencereleri ile evin dışarı ile olan bağını koparmaması sağlanmıştır. Yapının iç tasarımında kullanılan tarihi tablolar ile estetik bir dekorasyon sağlanmıştır. Kullanılan açık renkteki mobilyaları ile iç mekân havası hem ferah ve sade hem de şık bir hava sergilemiştir. Kullanılan estetik aydınlatmalar ile yapının iç tasarımına şık bir dokunuş yapılmıştır. Ankara’nın mükemmel manzarası ile birleşen konutlar harika iç mimarisi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.