İç Mimarlık 2021 Yılının Rengi

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mimarlık 2021 Yılının Rengi
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimarlık 2021 Yılının Rengi

İç Mimarlık 2021 Yılının Rengi ; Sarı ve siyahın uyumunu gözler önüne seren Sinpaş altın oran projesi dikkatleri üzerine çekiyor.

İç Mimarlık 2021 Yılının Rengi

Günümüz koşullarında şehir yaşantısı bizleri oldukça yorabiliyor ve stres yaratabiliyor. Bunun önüne geçmek için iç mekân tasarımı oldukça önemlidir. İç mekân tasarımı yapan iç mimarlar konforlu ve ferah alanlar yaratmak için çalışırlar. Yaşam kalitesine direkt etki eden iç mekânlar kişinin kendi zevkine göre dekore edilebilir. 2021 yılının favori iç mekân renklerinden biri ahşap ve gri renginin birbiriyle olan uyumudur. Doğal unsurlar da iç mekânda oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bu doğa ile kopan bağımızı iyileştirmeye yönelik atılmış önemli bir adımdır. Banyolarda koyu renk kullanılması da yenilikçi bir yaklaşımdır. Fonksiyonel ve ergonomik yapılar da bu yıllarda önem kazanan tasarımlar arasında yer almıştır.

Sinpaş Altın Oran ile Modernliğe Yeni Bakış

Sarı ve siyahın uyumunu gözler önüne seren Sinpaş altın oran projesi dikkatleri üzerine çekiyor. Mutfak ve salonu ayıran ince bir detay ile dikkat çeken mekân oldukça havalı bir duruş sergiliyor. Bu projede yer alan Move mimarlık ekipleri ciddi bir çalışma yürüterek çalışıp ince bir işçilik ile ortamdaki en ufak detayı atlamadan tasarlamışlardır. Kullanılan farklı tarzda eşyalar ile birlikte yepyeni bir uyum yakalamayı başarmışlardır. Özgün bir tasarıma imza atan ekip siyahın etkisinden oldukça iyi faydalanmıştır.

Trend Renkler ile Modern İç Tasarım

Modern iç mekân tasarımı son yıllarda oldukça fazla önem kazanan önemli gelişmelerden biridir. Günümüzde insanlar doğa ile bağlarını çoğunlukla kopardıkları için yaşam alanları onlar için oldukça fazla önem kazanmıştır. Vakitlerinin çoğunu evde veya ofiste geçiren insanlar geniş ve ferah tasarımlar ile vakitlerini geçirmek istemektedirler. Park oran konutları ve Binsesin sitesi yapıları bu ihtiyaçlar dikkate alınarak dizayn edilmiş yapılardır. İç mekanda rahat etmek isteyen insanlar doğal unsurları yaşam alanlarına dahil ederek doğa ile olan bağlarını kuvvetlendirmek istemektedirler. Bunu dikkate alan Move mimarlık ekipleri salonlarda uzun bitkiler kullanarak az da olsa o atmosferi eve taşımayı hedeflemektedirler. Kişisel zevklere göre dizayn edilen iç mekânlar kişiye özel olarak kendi zevkleri doğrultusunda tasarlanabilmektedir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.