İç Mimari Proje Aşamaları Nelerdir?

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mimari Proje Aşamaları Nelerdir?
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimari Proje Aşamaları Nelerdir?

İç Mimari Proje Aşamaları Nelerdir?

İç mimari proje aşamaları nelerdir? Sorusunu sizler için yanıtlayacağız. Hem estetik hem de işlevsel olarak müşterilerin zevklerine uygun olan tasarımlar tarafımızca yapılmaktadır. İç mimarlık ofisleri mekânları bu yönde değiştirirken belli bir yol izlemektedir. Öncelikle başlangıçta proje programlama işlemleri yapılmaktadır. Bu süreçte müşteri ile iletişim halinde kalınarak mekânın ihtiyaç duyduğu mobilya ve benzeri değişimler için ayrıntılı görüş alış verişi yapılmaktadır. Sonraki aşamada ise mekânda planlama işlemi yapılarak taslaklar ve çeşitli eskizler müşteriye sunulmaktadır. Şematik tasarımların yapıldığı bu aşamadan sonra ise geliştirme süreci başlamaktadır. Eşyalar ve kat planı gibi çeşitli ayrıntılar kararlaştırılarak bütçe hesaplaması yapılır. Revize işlemleri yapılmak üzere müşteriye sunulduktan sonra aydınlatma, tesisat, döşeme ve boya gibi işlemler için siparişler verilmektedir. Daha sonraki aşama ise inşaat detaylarını halletmek üzere gerçekleştirilir.

Ankara’da İç Mimarlar

İç mimarlar bu alanda profesyonel bilgileri ile fark yaratan tasarımlara ulaşmanıza yardımcı olacak tek ve güvenilir adreslerdir. Dekorasyon yalnızca tek yönlü olmayıp alan kullanımı ve doğru eşyaların seçimi gibi birçok ayrıntı ile bütünlük oluşturur. İç mimarlık ofisimiz ise sizler için profesyonel ekibi ile yılların tecrübesine dayanarak birbirinden farklı tasarımları sunmaktadır. Hayalinizdeki tasarımı en avantajlı yollardan sunmak adına keşif yapılmakta ve müşterilerimizin memnuniyeti iççin her aşamada fikir paylaşımı yapılmaktadır. Ankara’da bulunan ofisimiz birçok ilden müşterimize danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda sektörde yön gösterici isimlerden birisi olarak tam müşteri memnuniyeti ile yıllardır faaliyet göstermektedir.

Ankara Move İç Mimarlık Ofisi

Bir iç mimar ile çalışmanın sayısız avantajı bulunur. Hayalinizdeki yaşam alanı için mekân kullanımını bilmek çok önemlidir. Ayrıyeten değişmesi gereken ve değerlendirilmesi gereken noktaları belirlemek kadar tadilat sürecinin hesaplanması da oldukça büyük bir meseledir. Bütçe ayarlamaları ve süre planlaması gibi çeşitli ayrıntılar da dahil olmak üzere tadilatları yaptırmak oldukça yorucu bir süreçtir. İç mimarlık ofisi olarak sizler için her bir aşamayı incelikle sizin yerinize gerçekleştiriyoruz. Her aşamada sizlerin görüş ve fikirlerini alarak zevkinize en uygun tasarımı gerçekleştirirken en işlevsel ve bütçe dostu uygulamalara yer veriyoruz. Ankara’nın önde gelen iç mimarlık ofislerinden birisi olarak sizlere profesyonel ekibimiz ile en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.