İç Mimari Ev Dekorasyon Ürünleri

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mimari Ev Dekorasyon Ürünleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimari Ev Dekorasyon Ürünleri

İç Mimari Ev Dekorasyon Ürünleri

Bir evde elbette olmazsa olmaz eşyalar var. Bunlar koltuk, masa gibi ürünler olurken iç mimari ev dekorasyon ürünleri ile de ortama farklı bir hava katılıyor. Yaşam alanının daha estetik görünmesi amacı ile kullanılacak olan bu ürünler tarzınızı yansıtma noktasında da rol oynuyor. Evin şık ve cazip görünmesi için kullanılacak olan bu ürünlerin özenle seçilmesi gerekiyor. Özellikle geçmiş yılların izlerini taşıyan tasarımlar bazı kişiler tarafından tercih edilirken, modern bir görünüm sağlamak için tercih edilecek çok fazla dekorasyon ürünü de bulunuyor. Bu ürünler seçilirken bütçe, dekorasyon tarzı gibi pek çok hususa dikkat etmek gerekiyor.

Ürünler Seçilirken Tarz Göz Ardı Edilmemeli

İç mimari ev dekorasyon ürünleri tercih edilirken tarz göz önünde bulundurulmalı. Coutry, minimalist ya da klasik olmak üzere 3 farklı dekorasyon tarzı bulunuyor. Klasik bir tarz için cam eşyalar, tafta kumaşlar, krem ve bej rengi gibi renkler tercih ediliyor. Son yılların trendi olan minimalist tarzda ise beyaz renk ağırlıklı olmakla birlikte ışıklandırmalar, sade ve düz çizgiler öne çıkıyor. Halılarda dijital baskılı modeller tercih edilirken küçük ebatlarda sehpa ve masalar da kullanılıyor. Coutry tarzı ise geniş koltuklardan oluşuyor. Bunun yanında özellikle rahat bir yaşam tarzı arayanlar için çiçek, ekose, kare desenli minderler, ferforje abajur, ahşap ve eskitme gibi detaylar ile dekorasyon tamamlanıyor.

Dekorasyonda En Çok Kullanılan Ürünler

Elbette alanlara göre kullanılacak olan iç mimari ev dekorasyon ürünleri de değişiklik gösterecektir. Ahşap malzeme olarak raflar, bahçe çitleri, ahşap kapılar, ahşap masa, ahşap ayna gibi ürünler tercih edilebilir. Bunun yanında aydınlatma olarak avizeler, abajurlar, armatürler, masa lambaları tercih edilmektedir. Son yıllarda ilginç dekoratif objelerin de dekorasyonda çokça kullanıldığına şahit oluyoruz. Özellikle orta sehpalara kitaplar, tepsi içinde oda kokuları ve mumlar yerleştiriliyor. Bunun yanında konsol süsleri kullanılabiliyor. Ayrıca duvarlara da vurgu yapılarak raflar ve çerçeveler duvarlara yerleştiriliyor.

Bilinçli ve öne çıkan bir dekorasyon için firmamız ile iletişime geçerek pratik çözümler alabilirsiniz..

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.