İç Mimar Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mimar Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimar Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İç Mimar Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşam alanlarını baştan ayağa değiştirmek ve yenilemek isteyenlerin dikkat etmesi gereken ilk unsur elbette doğru mimar ya da mimarlık ofisiyle çalışmak olacaktır. iç mimar ve mimarlık büroları açısından farklı seçeneklere sahip bir şehirdir. Bu nedenle sizi doğru anlayabilecek ve isteklerinize doğru cevaplar bulabilecek bir mimar seçmek uzun süre mesai harcamanıza neden olabilir. Move Mimarlık bünyesinde çalışan mimarlarımızın her biri deneyimli ve alanlarında uzmandır. Bugüne kadar özellikle Ankara’da birçok önemli mimari projede aktif biçimde yer almış olan firmamız, sizin ve yaşam alanınızın ruhunu en iyi biçimde yansıtan tasarımı size sunacaktır. İç mimar seçimlerinizde deneyim ve uzmanlığın yanında bir de estetik açıdan zengin birikime sahip kişi ve kurumlarla çalışmanız size büyük avantajlar sağlayacaktır.

İyi Bir Mimarlık Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

İster ev ister iş yeri olsun tasarım ve mimari açıdan yaşam alanı eğer değiştirilmek isteniyorsa öncelikle kişisel tercihlerin ve firma deneyimlerinin iyice belirlenmesi ve incelenmesi gerekmektedir. Bu önemli unsurlara dikkat edilmeden yapılan tercihler geri dönüşü zor bazı durumlara sebebiyet verebilir. Bu nedenle mutlaka iç mekân değişiklerini yapacak olan kişi ve kurumlar hakkında detaylı bilgiler edinilmelidir. İyi bir iç mimarlık hizmetinde;

  • Yapılan tasarımların fikirlerinizi yansıtıyor olması
  • Gerçekçi ve uygulanabilir projelerin yapılması
  • Estetik unsurlara göre belirlenmesi ve
  • Uygun fiyatlarla projenin gerçekleştirilmesi

Oldukça önemlidir. Bu unsurların her birini ve daha fazlası kurumsal olarak benimsemiş firmamızla dilediğiniz mekânın baştan ayağa değişmesini sağlayabilirsiniz.

İç Mimarlık Hizmetleri

Ankara ve çevresinde yıllardır sanat ve mimarlığı bir araya getiren Move Mimarlık olarak her türlü mimari projede size alternatif fikirler ve tasarımlar sunmaktayız. İç mekân tasarımlarının ideal düzeyde yapılması ve kişisel tercihlere göre en uygun mimari tasarımın yapılması mimarlık hizmetlerinin en temel ilkesidir. Firma olarak bu ilke doğrultusunda kişisel tercihlerinizi ya da kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtan ev ve ofis tasarımları yapmaktayız. iç mimar ve mimarlık ofisi seçimlerinizi yapmadan önce firmamızı ziyaret ederek hizmetlerimizin kapsamı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.