İç Mimar Ev Tasarımları

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mimar Ev Tasarımları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mimar Ev Tasarımları

İç Mimar Ev Tasarımları

Ev tasarımları yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunuyor. Şık, konforlu ve işlevsel bir yapıya sahip olmak içinse tasarımların profesyonel eller vasıtası ile yapılması gerekiyor. Tasarımda dikkat edilmesi gerekenler bilinmediğinde ortaya çıkan sonuçlardan pek de memnun olmayacağınız gibi bütçeniz de sarsılmış olacak. Move Mimarlık olarak iç mimar ev tasarımları noktasında da çözümler sağlıyoruz. Son yılların trendi olan dekorasyon örnekleri üzerinden fikir sahibi olmanıza yardımcı olurken ortaklaşa fikirler ile hayalinizdeki ev ortamına kavuşmanızı sağlıyoruz.

Ev Tasarımında İç Mimarlar Nelere Dikkat Ediyor?

Modern bir ev dekorasyonu, evde rahatlık ve sadelik gibi kavramların üzerinde son yıllarda çokça duruluyor. İç mimar ev tasarımları oluşturulurken öncelikle alanın büyüklüğü dikkate alınıyor. Özellikle son yıllarda metal aksesuarlar, deri ve dokulu döşemeler tercih ediliyor. Bunun yanında bir odak noktası belirleniyor ve odak noktası genelde duvarlar oluyor. Duvarları adeta bir galeriye çevirmek için çok fazla görselden yararlanılıyor. Evlerde farklı bir hava yaratmak için bitkilerden de yararlanılıyor. Özellikle doğal ortamlara hasret olan kişiler evlerinde bir botanik bahçe yaratmak istiyor. Seçilecek olan mobilyalarda ise yine odanın metre kare ölçüsü dikkate alınıyor. Şayet küçük bir ev dekore ediliyor ise modern çizgilerin yanında olabildiğince sade ve açık renkli bir tasarım tercih ediliyor. Stor perdeler modernliğin yanında temiz bir görünüm için de yarar sağlıyor. Şayet geniş bir alan varsa duvar ile zıt renkte koltuklar tercih edilebiliyor.

Zıt Renklerin Şıklığından Yararlanın

İç mimar ev tasarımları oluşturulurken talebiniz renkli bir ortam da olabilir. Duvarlarınız açık renge boyandığında desenli döşemeler ya da koyu renkli koltuklar da tercih edebilirsiniz. Ayrıca bir objenin, bir panonun odak olması için de çalışabilirsiniz. Tavana farklı renklerde bir alçıpan uygulaması yapılacağı gibi farklı ve zıt renkte seçilmiş bir aydınlatma da ortamın havasını değiştirecektir. Move Mimarlık olarak hayallerinizi gerçekleştirmek noktasında sizlere yardımcı oluyoruz. Hayallerinizi, fikir ve zevklerinizi bizimle paylaşın, modern çizgiler ile trend tasarımları yaşam alanlarınıza uygulayalım. Tecrübeli iç mimar ekibimiz ile sizlere şık bir dekorasyon armağan ediyoruz..

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.