İç Mekan Tasarımlarında Kullanılan Mobil Arttırılmış Gerçeklik

  • Anasayfa
  • /
  • İç Mekan Tasarımlarında Kullanılan Mobil Arttırılmış Gerçeklik
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İç Mekan Tasarımlarında Kullanılan Mobil Arttırılmış Gerçeklik

İç Mekân Tasarımlarında Kullanılan Mobil Arttırılmış Gerçeklik

Arttırılmış gerçeklik uygulaması bazı akıllı cihaz ve araç yardımıyla elde edilen görüntü olan bir programdır. Nextlevel iç mimar Sizlere hayatınızda büyük avantaj sağlayan bu popüler uygulama son dönemlerin en ilgi çeken uygulaması olarak tüm dünya tarafından ilgi görüyor. Yeni kurulan iş yeri, ofis, fabrika, ev ve yazlık gibi birçok yaşam alanının dönüşüm noktası olduğunu söyleyebiliriz. Yaratıcılık ve yeteneklerini ortaya koyan bir program olarak karşımıza çıkan arttırılmış gerçeklik uygulaması kendinizi iyi hissettirecek yeni ürünleri seçerek ve 3 boyutlu gerçek bir görüntü elde ederek yerleştirme yöntemi. Evinizde değiştirmek istediğiniz bir noktayı düşünerek kafa karıştıran tüm soruların ortadan kaldıran bir uygulama. İç mekân tasarımlarında mobil akıllı cihaz aracılığıyla birçok ürüne kısa sürede zaman kaybetmeden enerji tasarrufu sağlayarak ulaşma imkânı elde ettiğiniz profesyonel bir program.

 

Arttırılmış Gerçeklik Uygulaması İle Dönüşüme Hazır Olun

Arttırılmış gerçeklik uygulaması ile dönüşüme hazır olma zamanı geldi. Çayyolu iç mimarlık Artık iç mekân tasarımı artık çok kolay ve keyifli. İstediğiniz her ürünü evinize yerleştirme yaparak tercih iç mekân tasarımı çok kısa zamanda kahvenizi içerken yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ve istediğiniz her objeyi evinizde dememe yanılma veya deneyim yaşayarak görmek istiyorsanız sizin için çok özel bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Sevdikleriniz ile birlikte yapılan seçimler ve elde edilen kaliteli görüntü ile artık tasarım çok heyecanlı ve keyifli.

 

Tasarımın Yeni Stili Arttırılmış Gerçeklik

Günümüzde cep telefonu özellikle akıllı cihaz kullanmayan kişi kalmadı. iç mimarlık Sosyal medyanın büyük etkisi olan akıllı telefon kullanımı günden güne artış gösteriyor. Kullanıcılar tasarım içerikli programlara büyük önem veriyor. Yeni teknolojinin yeni stili olan ve çok sevilen donanımlı bir uygulama olarak karşımıza çıkan arttırılmış gerçeklik uygulaması ile tasarım ve dizayn keyfi yaşayın. Yaşam alanlarınıza değer katacak bu uygulama ile mobil cihaz üzerinden istediğiniz halı, mobilya, koltuk, koltuk deseni rengi aklınıza gelen tüm detayları yakından inceleme imkânı elde edebilirsiniz. Bu uygulama ile birçok ürünü seçip evinizde görebilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.