Hiç Ara Vermeden 180 Gün Çalıştık

  • Anasayfa
  • /
  • Hiç Ara Vermeden 180 Gün Çalıştık
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hiç Ara Vermeden 180 Gün Çalıştık

 Hiç Ara Vermeden 180 Gün Çalıştık

"Move İç Mimarlık" kişilerin hayallerini kurdukları yaşam alanlarını ya da çalışma alanlarını elde edebilmeleri için büyük çaba sarf etmektedir. Kişiler ile iletişim kurma konusunda oldukça başarılı bir dokuya sahip olduğu için isteklerinizi sorunsuz bir biçimde bildirebilirsiniz. Bu konuda sıkıntı yaşamayacağınız dan emin olabilirsiniz. Firma ev ortamınızda sizin için hazırlanacak olan bütün detayların temel şekillendirmesini sizin isteklerinize göre yapacaktır.

Çağdaş ve Şık Bir Ortam Yaratın

Hayatınızın büyük bir bölümünü şekillendiren eviniz ve ofisinizin farklı bir çehreye bürünmesini isterseniz muhakkak Move mimarlık ile iletişime girmelisiniz. Farklı firmalar ile iş birliği kuran ve başarısını kanıtlamış olan Move iç mimarlık sizi de ortaya çıkardığı tasarımlar ile her noktada memnun eden bir firma olacaktır.

Modern, çağdaş ve eşsiz tasarım memnuniyetinizi artırmak için hazırlanmış olan detaylar arasında bulunmaktadır. Evinizin ve ofislerinizin daha hoş bir dokuya ulaşması ve kullanışlılığının artırılması için büyük çaba sarf edilmektedir. İstekleriniz tasarımın asıl noktası olarak belirlenecektir.

Çalışkan ve Aktif Ekip

Dünyadaki son trendleri takip etme konusunda eşsiz bir yapıya sahip olan bu ekibin ortaya çıkaracağı eserin sizi memnun etmek ile kalmayıp gören kişilere de hayranlık verecek bir stile sahip olacağının ayrıca altı çizilmelidir. Kişilerin evleri tasarlanırken en çok dikkate alınan aşamalardan bazıları;

  • Aydınlatma
  • Yer döşemeleri
  • Evin geniş görünmesi
  • Mobilya seçimi

Bütün bu aşamaların olabildiğince çağdaş bir görünümü desteklemesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde sorunsuz bir doku oluşturulmaktadır. Gidişata müdahale etme imkanınızın bulunduğu da ayrıca belirtilmelidir. Siz de sorunsuz bir biçimde evinizde nelerin esas nokta olması gerektiğini ekibe bildirebilir ve ekibi sürecin tamamında inceleyebilir denetleyebilirsiniz. Memnuniyetiniz en üst seviyeye gelinceye kadar proje tamamlanmayacaktır.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.