Her Odaya Retro Tarz Eklemenin Yolları

  • Anasayfa
  • /
  • Her Odaya Retro Tarz Eklemenin Yolları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Her Odaya Retro Tarz Eklemenin Yolları

Her Odaya Retro Tarz Eklemenin Yolları ; Naftalin kokan sandıklar, danteller… Retro geçmişin rüzgarıyla son dönemlerde hayatlarımıza tekrar girdi. Modası geçmiş bir akımın yeniden yaygınlaşmasıyla hayatımıza giren bu dekor harikasına Retro stili denir.İç mimar danışman Ankara firmamız ile siz de böyle bir tarza sahip olabilirsiniz.

Son dönemlerde modern yaklaşımlar ön plana çıkmışken retronostaljik yaklaşımıyla pek çok yaşam alanına dokundu. Doğal ışığın ön plana çıktığı bu tasarımlarda modern dekoratif parçalar kullanılmaktadır. Daha sıcak dokunuşlarla yaşam alanlarında adeta ılık bir rüzgâr estiriyor.

Evinizde Hangi Dönemin Stilini Yansıtmak İstediğinize Karar Verin

Retro stil bir dönemin temsili anlamına gelmektedir. Her tarzda olduğu gibi her dönemde de karakteristik özellikler bulunmaktadır. Desenleri, mobilyaları, perdeleri her zaman farklıdır. Bu yüzden stil belirlemek birinci koşuldur.

Sevdiğiniz stili belirledikten sonra ikinci adım olarak mutlaka alanınızın yapısını tahlil etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle seçtiğiniz mobilyaları evin yapısına seçmelisiniz. Aksi takdirde dar ya da düzensiz görünümlü boş bir odaya dönüştürebilirsiniz. İç mimar danışman Ankara hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Retro stil evin her alanında ve evde bulunan her parça için mümkündür. Halıdan perdeye, masadan yastıklara kadar her detayda bu stili yansıtmanız mümkündür. Aynı zamanda aksesuar seçimlerinde de retro stilin yumuşak rüzgarını hissettirebilirsiniz. Bu dekorasyon tarzında desenler de ön palana çıkmaktadır. İç mimar danışman Ankara hizmetleriyle yaşam alanlarınız dönüşüyor.

Evinizin Her Odasında Nostaljik Detaylar

Bordo, ceviz yeşili gibi renkler tercih edebilirsiniz. Retro tarzda öne çıkan bir diğer renk ise altın rengidir. Bu renk yatak odanıza şıklık katarken retro havasını iliklere kadar yaşatmaktadır.Retro sadece evinizin yatak odası veya salonu için değil mutfaklarınız için de uygundur. Küçük aksesuarlar bu nostaljik havayı yakalayabileceğiniz gibi, retro dolap ve beyaz eşyalarla da yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda bunları tamamlayıcı masa ve sandalyelerle estetik unsurları ön plana çıkararak bu havayı yaşayabilirsiniz.

Eğer siz de evinizde retro bir dönüşüm isterseniz iç mimar danışman Ankara hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.