Her Bütçeye Uygun İç Mimar Fiyatları

  • Anasayfa
  • /
  • Her Bütçeye Uygun İç Mimar Fiyatları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Her Bütçeye Uygun İç Mimar Fiyatları

Her Bütçeye Uygun İç Mimar Fiyatları

iç mimar fiyatları, iç mimarlık hizmeti alacağınız firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Her iş sektöründe olduğu gibi iç mimarlık iş alanında da başarılı ve parasını hak eden firmalar olduğu gibi yüksek fiyatına rağmen başarısız sonuçlar ortaya koyan firmalar da mevcuttur. Evlerinin, işyerlerinin, çalışma ofislerinin ve mağazalarının iç dekorasyonu ve restorasyonunu yaptırmak isteyen kişiler, kendileri ve başarılı sonuçlar için doğru iç mimarlık firmasını bulmak zorundadırlar. Aksi halde, başarısız ve deneyimsiz bir firmayla ortaya konulan projeler müşterilere hem zamandan hem de ekonomik yönden zarar oluşturmaktadır. Sürdürülebilir olmayan, tasarımı detaylı düşünülmeden oluşturulan ve işlevsel açıdan planlaması yapılmayan iç mekan projelerinden memnun olmayan müşteriler, iç mekan düzenlemelerini tekrar yaptırmak zorunda kalıyorlar. Bu nedenle alınması düşünülen bir iç mimarlık hizmetinin fiyat olarak müşterinin bütçesine uygunluğu kadar, hizmet verecek olan firmanın tecrübeli ve profesyonel olması da önemlidir.

Move Mimarlık Şirketi’nden Uygun Fiyatlı Profesyonel Hizmet

Ankara genelinde birçok bireysel ve kurumsal firmalara iç mimarlık hizmetleri sunan Move Mimarlık şirketi, tecrübeli mimar kadrosuyla başarılı projelerine devam etmektedir. Ev, işyeri, kurumsal mağaza, çalışma ofisi, kafe ve restoran gibi birçok farklı mekânda başarılı tasarımlar ortaya koymaktadır. İç mimarlık projelerinde iç mekânın daha yaşanabilir ve daha işlevsel yapılmasının yanında sanatsal estetiğe sahip olması için detaylı planlama ve uygulamalar da yapmaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren Move Mimarlık aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatlarla da hizmet kalitesinden ödün vermeden projelerini sonuçlandırmaktadır.

Move Mimarlık Şirketi’nin uyguladığı fiyatlandırma politikası;

  • Uygulama yapılacak iç mekânın gereksinimlerine ve müşteri taleplerine göre,
  • Proje yapılması planlanan mekânın fiziksel özellikleri; yüz ölçümü, genişliği, teras gibi açık alanının olup olmaması gibi özelliklere göre,
  • Müşterinin talep ettiği zeminde veya duvarlarda kullanılacak dekor malzemelerinin kalitesi ve adedine göre,
  • Restorasyon ya da dekorasyon işlemlerinin işçilik maliyetlerine göre,
  • Müşteri tarafından istenilen tasarımın uygulanabilirliğine göre değişiklik göstermektedir.

Netice itibarıyla her bütçeye uygun olarak iç mimarlık hizmeti sunulmaktadır.  iç mimar fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Move Mimarlık iletişim bilgilerinden yararlanarak irtibat sağlayabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.