Hayallerinizdeki Mekana Sahip Olmak İçin İç Mimarlık Hizmeti Ne Kadardır?

 • Anasayfa
 • /
 • Hayallerinizdeki Mekana Sahip Olmak İçin İç Mimarlık Hizmeti Ne Kadardır?
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hayallerinizdeki Mekana Sahip Olmak İçin İç Mimarlık Hizmeti Ne Kadardır?

Hayallerinizdeki mekana sahip olmak için ne gerekiyor?

iç mimar fiyatları, mekanlarını daha estetik ve işlevsel halde olmasını isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Başarılı bir mimarlık firması arayan, aynı zamanda bütçesini sarsmayacak ödeme kolaylıklarıyla göz kamaştıran dekorasyona ulaşmak isteyen kişiler için adres Move Mimarlık.

İç mimarların görevlerinin başında mekânınızı daha güzelleştirip daha yaşanabilir bir hale getirmek yer alır. Bu mekân; eviniz, ofisiniz, kafeniz ya da restoranınız olsun iç mimarların elinde, her yönüyle detaylı bir şekilde ele alınıp estetik bir şıklığa kavuşmanın yanında daha kullanışlı bir yere dönüşür. Dolayısıyla hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerle, baştan aşağı sizin beklentilerinize yönelik oluşturulan projelerle amaçlanan sadece dekoratif güzellik değildir.  Başarılı ve deneyimli bir iç mimar mekânınızın fiziksel boyutları fark etmeksizin o mekâna ait;

 • Elektrik düzenleri de dâhil olmak üzere tüm aydınlatma yöntemlerinin tasarımı,
 • Boya ve duvar kaplamalarının seçimi,
 • Döşemeden, mobilya çeşitlerine kadar mekâna en uygun demirbaşların tasarımı ve işlevselliği,
 • Sıhhi tesisat da dâhil olmak üzere tüm altyapı işlemlerinin hayatı kolaylaştırıcı şekilde seçilmesi gibi birçok alanda yaratıcı çözümler sağlamalıdır.

Dolayısıyla iç mimarlık projesinde yer alacak mekâna ait fiyatları etkileyen birçok dinamik söz konusudur. Bunlar, aynı zamanda müşterinin arzu ve taleplerine yönelik değişiklik göstermektedir.

Her Bütçeye Uygun İç Mimarlık Hizmetleri

Ankara’da sektörde başarılı bir şekilde geçirilen yılların getirdiği deneyimle mekân tasarımı ve dekorasyon gibi iç mimarlık ihtiyaçlarınızda profesyonel hizmet vermekteyiz. Move Mimarlık, alanında uzman ekibiyle evlerinizi, ofislerinizi, kafe, restoran ve mağazalarınızı hayallerinizdeki gibi kullanışlı ve göz alıcı hale getirmek için Ankara’da projelerine devam ediyor. İç mimarlık hizmetlerimizde her bütçeye uygun fiyatlar sunuyoruz. Fiyatlarımızı belirleyen kriterler arasında;

 • İç mimarlık hizmeti alınacak mekânın büyüklüğü
 • Müşterimizin mekâna dair talep ve beklentileri
 • Mekânda yapılacak olan işin kapsamı ve detayları
 • Müşterimizin isteğine bağlı olarak mekânın dekorasyonunda kullanılacak malzemelerin ve dekor işçiliğinin masrafı
 • Yine isteğe bağlı olarak mekanda kullanılacak demirbaşlar ve armatürlerin kalitesi yer almaktadır.

iç mimar fiyatları arasında en uygun seçenekleri sunan Move Mimarlık şirketimizle irtibata geçerek, mekânınıza uygulanacak işlemin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.