Hayalinizdeki Mutfak İçin Trendy Yeni Bar Taburesi Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Hayalinizdeki Mutfak İçin Trendy Yeni Bar Taburesi Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hayalinizdeki Mutfak İçin Trendy Yeni Bar Taburesi Fikirleri

HAYALİNİZDEKİ MUTFAK İÇİN TRENDY YENİ BAR TABURESİ FİKİRLERİ

Mutfak tasarımı ve işlevi açısından evimizde sürekli dikkat ve özen isteyen bir alandır. Aynı zamanda evimizde değişen yeni mevsimler ve yıllar ile yeni yükseltmeleri, tonları ve trendleri kolayca birleştirebilecek bir alandır. 2019 yılının ilk birkaç ayında bir servet bırakmadan mutfağına taze bir makyaj yapmak isteyenler için, fark yaratan bir dekor eklemek gerçekten mükemmel bir seçenektir. Eski bar taburelerini hareket ettirerek ve yenilerini yenilerini getirerek mutfağa akıllı bir tadilat verebilir ve bunu kapsamlı bir tadilat yapmadan yapabilirsiniz. İşte tam da bu yüzden size sosyal mutfağınızın kalbi için yepyeni fikirler getiriyoruz.

Bar taburesi, yeni mutfağınızda arkadaşlarınızı ve ailenizi bir araya getiren başka bir dekor parçasından çok daha fazlasıdır. Mutfağın estetiğini kolaylıkla değiştirebilir ve fayansları değiştirmenize, duvarları boyamanıza ve hatta mutfaktaki diğer armatürlere zorlamanıza gerek kalmaz. En iyi bar tabureleri, stilinin organik bir uzantısı gibi hissetse bile, mutfağa ek 'etken' faktörünü katanlardır. Öyleyse, 2019'un ilk yarısı için en iyi bar taburesi tonlarını ve stillerini keşfedin.

İşte karşınızda mutfağı şık bir şekilde düzenleyen bar taburesi trendleri !

FARKLI MUTFAKLAR İÇİN TABURE ÖNERİLERİ

GLİTTER EKLEYEN ALTIN

Metalik tasarım, bir süredir popüler aksan kataloğunun bir parçası olmuştur ve yılın en popüler bar taburelerinin bu özelliği barındıran olması şaşırtıcı değildir. Eskisini hareket ettirin ve mutfağa altın parıltı sunan bar tabureleri ile pırıl pırıl yeni bir hava verin. Takıldığı her mutfakta spot ışık kaçınılmaz olarak çalınan, altın rengi tabanlı şık bir bar taburesi. Minimal, modern, perişan şık ya da kıyı olsun, altın bar taburesi kolaylıkla herhangi bir stille mutfağa sığar.

SMART BLUE BAŞARISIZ OLMAZ

Ev sahiplerinin ve tasarımcıların asla sıkılmadığı ve daima trend tablosunun başında kalmayı başaran ve mavi olan bir renk vardır. Bu bahar, mavi, bar tabureleriyle denemek istediğiniz bir renk ve mutfağa hiç görünmeden mutfağa panache ekliyor. Altın gibi, mavi de, gittiğiniz herhangi bir stille uyum içinde bir renk tonu. Doğru renk tonunu ve renk tonunu seçmek işleri daha da keyifli hale getirir ve daha küratörlü bir görünüm için mutfakta başka bir yerdeki rengi tekrarlayabilirsiniz.

MUTFAK TASARIMINDA FARK YARATMAK İÇİN

Mutfak tasarımı konusunda fark yaratmak için benzersiz referanslarıyla Move Mimarlık sizleri bekliyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.