Hayalindeki Ev İçin Favori Parçalar

  • Anasayfa
  • /
  • Hayalindeki Ev İçin Favori Parçalar
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hayalindeki Ev İçin Favori Parçalar

Hayalindeki ev için favori parçalar konusunda sizler için değerlendirmede bulunduk. İnternette gördüğünüz farklı tasarımlara hayran mı kalıyorsunuz?

Hayalindeki Ev İçin Favori Parçalar

Hayalindeki ev için favori parçalar konusunda sizler için değerlendirmede bulunduk. İnternette gördüğünüz farklı tasarımlara hayran mı kalıyorsunuz? Benim de böyle bir evim olsa mı diyorsunuz? Pek çok parçanın bir araya getirilmesi ile birlikte oluşturulan dekorasyonlar aslında çoğu zaman hatalı oluyor. Ev tipi dikkate alınmıyor. Birçok parçayı bir araya getirmek için doğru parçaların nasıl seçileceğini bilmek gerekiyor. Eviniz küçükse yerden tasarruf etmenize yardımcı olacak tarzda mobilyalar tercih etmeniz gerekiyor. Beyaz ve klasik gri tonlarında köşe takımları artık görmeye alıştığımız bir manzara. Bunun yerine farklı renklerde köşe takımları tercih edilebilir. Ana parça tercih edildikten sora zevkinize uygun tarzda puf ve sandalyeler tercih edebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunun Olmazsa Olmazları

Tarz ve stil sahibi bir ev dekorasyonu için yemek masası ve konsol tercih edebilirsiniz. Evlerin eşsiz parçaları olan bu parçaları tercih ederken de yine salon ölçülerinize dikkat etmelisiniz. Farklı kullanım alanları ve farklı aksesuarlar ile bu parçaları devleştirmeniz mümkündür. Genç ve modern evler ise endüstriyel tarzda mobilyalar tercih ediyor. Metal mobilyaların yanı sıra ahşap ürünler ile birlikte bir dengeleme sağlayabilirsiniz. Endüstriyel ürünler genelde keskin görünümlere sahiptir. Bu görüntüleri kırmak adına ahşaba yer vermek ortamı sıcak hale getirecektir. Şayet salon için sade mobilyalar tercih ediliyor ise masif ahşap ürünler ile farklı bir ambiyans elde edebilirsiniz.

Mutlu Bir Ev Dekorasyonu İçin Olmazsa Olmazlar

Mutlu bir ev dekorasyonu için olmazsa olmaz bazı durumlar vardır. Eviniz kendinizi iyi hissettiğiniz bir ortam olmalıdır. Günlük yaşamın yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak olan dekorasyon aynı zamanda kendinizi huzurlu ve güvenli hissetmenizi de sağlayacaktır. Tarz ve zevkinize uygun mobilyalar tercih ettiğinizde evinizi daha çok sevecek ve daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Mobilya alışverişi yaparken kullanacağınız odanın büyüklüğünü dikkate almalısınız. Bunaltıcı, sıkıcı ve sıkışık bir ortam kimseyi dinlendirmez. Objeler ve özgün mobilyalar tercih ettiğinizde aynı zamanda farklı bir dekorasyon elde edebileceğiniz gibi evinize gelecek olan misafirleri düşünmeden kendi özel yaşam alanınızda kendi tarzınızı yansıtmalısınız. Kişisel algılarınızı ve aynı zamanda hobilerinizi yapabileceğiniz, ruhunuza iyi gelecek tasarımların yanı sıra kullanışlı ve rahat depolama alanları da elde edebilirsiniz.

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.