Güz Modasından İlham Alan 6 Ev Dekorasyon Fikirler

  • Anasayfa
  • /
  • Güz Modasından İlham Alan 6 Ev Dekorasyon Fikirler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Güz Modasından İlham Alan 6 Ev Dekorasyon Fikirler

 

Ev dekorasyonu için çalışabileceğiniz farklı meslek dalları vardır. Tasarımcı, dekoratörün aksine inşaat ve yeniden yapılanmaya başvurmadan yaşam alanını dekore eder. Ancak cephaneliğinde atmosferi yaratan birçok farklı dekorasyon aracı var. Bu durumda, araçlar ve yöntemler çok çeşitli olabilir: ışık bileşimlerinin oluşturulması, iç mekanın aydınlatma elemanları. Hedeflere ulaşmak için dekoratif şamdan, lamba vb. Herhangi bir iç mekanda kullanılabilir ve rahat bir atmosfer yaratmak için mükemmeldir.

Sıradışı halı, yatak örtüleri, perdeler, perdeler, masa örtüleri, yastıklar, panellerin kullanılması gibi dekoratif tekstiller ve kumaşlar odanın görünümünü oldukça etkili bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Birçok tasarımcı, seçilen iç mekan tarzının altını çizmek için bunları kullanır.

Mobilya Elemanları: Ana mobilyalardaki aksesuarlar ve dekoratif parçalar, daha “canlı” ve atmosferik bir iç mekan oluşturmak için mükemmeldir. Ayrıca, seçilen tasarımın kimliğini belirli bir stile vurgulayabilirler.

Aynalar, vitray pencereler, cam kasalar ve vazolar gibi cam ürünler ve porselen ürünler modern tasarımcılar tarafından dekorasyon için aktif olarak kullanılır, odanın görünümünü çeşitlendirmeye izin veren her türlü iç mekana iyi uyum sağlarlar.

Son zamanlarda, birçok tasarımcı ve mimar, dekorasyon için canlı bitkiler, yapay çiçekler ve kurutulmuş bitkiler, yerleşik ve ayrı akvaryumlar kullanmaya başladı. Eşsiz iç mekanlarda kusursuz çalışırlar, sadece daha çekici değil aynı zamanda seçkin olmasını da sağlarlar. Yaban hayatı olan mahallenin evdeki psikolojik atmosfer üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

EV DEKORASYONU İÇİN İLHAM KAYNAKLARI

Sanat Eserleri: Resim ve heykeller, çeşitli madeni para koleksiyonları, silahlar, halk sanatçılarının ürünleri, örneğin ucuz baskılar, iç mekanı önemli ölçüde çeşitlendirmeyi ve kusurları gizlemeyi mümkün kılar. Her zaman misafirlerin dikkatini çekerler ve sırayla, hobiniz için pratik bir uygulama bulabilirsiniz.

Güz Moda Haftası: Her moda aşığı yedi gün boyunca şehrin podyumları ve kırmızı halıları geçip geçen güzel topluluklara ayak uydurmak için raylarında durur. Profesyonel tasarımcılardan amatör koleksiyonerlere, binlerce kişi yaklaşmakta olan hatları gözden geçirmek ve o yıl sonra mağazalara vuracak trendlere hazırlanmak için bir araya geliyor. Bu yılki en yeni konuları incelerken bir şey farkettik  ve mevsime uygun giyilebilir trendler genellikle mevsimlik ev dekorunda yankılanıyor.

Katmanlar: Her mevsim hızlı tutan bir eğilim vardır. Bu mevsimin yükselen yıldızı da katmanlama sanatı oldu. Bir kıyafenin sıcaklığını hacimli veya düz görünmeden artırma yöntemidir ve birden fazla tamamlayıcı doku ve desen göstermenin harika bir yolu olabilir. Birçok insan bu tekniğin ev dekoru için de harika olduğunu keşfetti. Perdelerden battaniyelere, alan halılarından duvar halılarına, birkaç yeni doku ve baskıyı kullanarak evinizi tazelemek için birçok yol vardır.

Dünya Tonları: Moda için en büyük ilhamlardan biri her zaman doğa olmuştur. Sonbaharda, gardıroplarımıza daha fazla kahverengi, gri ton, tave, bej ve diğer dünyevi renkleri dahil etmeye meyilliyiz. Masa yeri ayarları ve manto dekoru gibi anahtar parçaları değiştirerek bunu evinizin dekoruna dönüştürmek kolaydır. Rustik tarafında hata yapmaktan korkmayın.

Aksesuarlar: Yaz ve İlkbahar aylarında, ekstra rahat giyinme eğilimindeyiz. Bununla birlikte, tatil mevsimi yaklaşırken, hepimiz kendimizi birkaç ek aksesuar ekliyoruz ve yılın bu zamanlarında evimize eklediğimiz ekstra dekordan farklı olarak. Rahat bir etki için şık merkez parçaları, aksan parçaları ve bol miktarda mum ile evinize bu yıl şık bir ses verin. Sıcaklıklar düştükçe, eve sıcak ve misafirperver bir yaşam alanına gelmekten daha iyi bir his yoktur.

EV DEKORASYONU KİME YAPTIRILIR?

Ev dekorasyonunda eğer uzman isimlerden yardım almak istiyorsanız Move Mimarlık’a danışabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.